Trasos rekordai lyg rudeniniai lapai, krinta vienas po kito

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos

Šiandien Palangoje prasidėjusioje didžiausių Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynių“ pirmajai treniruočių sesijai galėjai akivaizdžiai įsitinkinti, jog šeštadienio lenktynės bus karštos kaip niekad. 

Geriausias to įrodymas – per nepilną valandą pagerinti net du trasos rekordai.

Pirmas tai padarė „Circle K – Lesta Racing Team“ komandos lenktynininkas Julius Adomavičius, vieną 2682 metrų ilgio trasos ratą su „Audi R8 LMS“ apsukęs per 1 min. 08.039 sek. 

Priminsime, jog ankstesnis rekordas buvo 1 min. 08,396 sek., o jį pernai su „Porsche GT3 Cup“ užfiksavo estas Ralf Aron, atstovavęs „Circle K MylesPlus racing team“ komandai.

Netrukus ką tik „iškeptą“ naująjį J. Adomavičiaus rekordą susigrąžino tokią pat „Audi“ vairuojantis „Circle K MylesPlus Racing Team“ ekipos atstovas Ralf Aron, trasos greičio kartelę pakėlęs jau iki 1min. 07,492 sek.       

Taigi, Palangos trasoje debiutuojančias „Audi R8 LMS“ vairuojantys sportininkai jau įrodė, jog žiūrovai lenktynių atidaryme Vytauto gatvėje ir kitose vietose ne veltui tiek dėmesio skyrė vokiečių gamintojų technikai.

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga trasos rekordai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,92