Kelių policijos taurė – traukos varžybų nugalėtojams

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos

Be drag‘o (traukos) varžybų jau neįsivaizduojamos „Aurum 1006 km lenktynės“. Šiemet jų programoje buvusios „Ultim8 Drag by Startline“ varžytuvės - jau šešioliktosios.

Norą varžytis Palangoje pareiškė 40 šios sporto šakos entuziastų, atvairavusių kruopščiai parengtus, galingus automobilius, pasižyminčius puikiu startiniu greičiu. Būtent tai labiausiai traukia šio sporto entuziastus.

„Ultim8 Drag by Startline“ dalyvių parke – tokie automobiliai kaip didžiausio litražo – 5 lrt. variklį turintis ir 551 AG pajėgumą išvystantis klaipėdiečio Manto Brazdeikio „JaguarF-Type“, dar vienos uostamiesčio atstovės, triskart Lietuvos drag‘o čempionės ir pernykščių lenktynių Palangoje antrosios vietos laimėtojos Airidos Beniušienės 550 AG „Nissan GT-R“, vilniečio Dariaus Vadopalo „Audi S8“, išvystantis 670 AG.

Tačiau ir šie galiūnai dar ne didieji lenktynininkų monstrai. Galingiausią variklį (1060 AG) turintį „Mercedes Benz“ automobilį deklaravo šiaulietis Robertas Kukta. Nedaug nuo jo atsilieka šiauliečio Kęstučio Volbeko „Nissan GT-R“ (1000 AG), kauniečio Irmanto Burinsko „Audi R8“ (900 AG), tokio paties pajėgumo klaipėdiečio Egidijaus Valučio „Dodge Durang“ ir kiti automobiliai.

Po 400-500 AG pajėgumą išvystantys „Ultim8 Drag by Startline“ dalyvių automobiliai šiame sąraše laikytini tik kukliais vidutiniokais.

„Aurum 1006 km lenktynėse“ greičiausi drag‘o meistrai tradiciškai varžosi dėl Kelių policijos tarnybos taurių ir kitų renginio rėmėjų įsteigtų prizų.

„Mes, šio lenktynių festivalio organizatoriai džiaugiamės, jog kelių policija drag‘o varžybomis propaguoja legalų, dideliais greičiais pasižyminčių automobilių traukos varžybų sportą ir skatina adrenalino mėgėjus ugdyti saugų eismą bei rodyti pavyzdį kur ir kaip galima lenktyniauti“, - lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius, VšĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis.

Šiemet drag‘o mėgėjų laukė ir naujovė – dviejų dienų varžybos. Suskirstyti į penkias klases pirmąją dieną dalyviai varžėsi dėl Kelių policijos tarnybos, o antrąją – dėl Ultim8 taurių.

Treniruotės ir kvalifikacinių varžybų sesija surengta atskiroje 1/4 mylios (402,336 metro) trasoje, o patekę į finalus persikėlė į pagrindinę „Aurum 1006 km lenktynių“ trasą ir dėl apdovanojimų rungėsi perpus trumpesnėje 1/8 mylios (201,168 metro) atkarpoje.

Vėlų ketvirtadienio vakarą paaiškėjo „Ultim8 Drag by Startline“ nugalėtojai ir prizininkai. 

Pasveikinęs nugalėtojus ir prizininkus ir įteikęs Kelių policijos taures Lietuvos kelių policijos tarnybos vadovas Vytautas Grašys pažymėjo, jog jo vadovaujama tarnyba gali tik džiaugtis, kai adrenalino mėgėjai varžosi saugiose, specialiose kvalifikuotų teisėjų prižiūrimose trasose, o ne keliuose.

„Ultim8 Drag by Startline“ lenktynių dėl Kelių policijos taurės nugalėtojai ir prizininkai:

Daily klasė 

1v. Mantas Brazdeikis

2v. Justas Pečeliūnas

3v. Rimantas Mencleris

Stock klasė

1v. Žydrūnas Kuodis

2v. Artūras Gusto

3v. Donata Volbekienė

Street klasė

1v. Darius Vadapolas

2v. Paulius Kondrotas

3v. Modestas Vaičiulis

Super Street klasė

1v. Kęstutis Gylys

2v. Airida Beniušienė

3v. Saulius Petrošius

Ultim8 Speed klasė

1v. Saulius Petrošius

2v. Kazys Povilionis

3v. Laimis Sadauskas

Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Andriaus LAUCIAUS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga „Ultim8 Drag by Startline“ varžytuvės Kelių policijos taurė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,924