Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį

Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį

Šiandien Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus direktorius Arūnas Gelūnas pasirašė naują tarpusavio bendradarbiavimo sutartį, numatančią daug miesto ir Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus, kuriam priklauso ir Palangos gintaro muziejus, sąlyčio taškų kultūros srityje.

Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį, nuotrauka-1

Sutartis numato stiprinti ir plėtoti tarpusavio bendradarbiavimą, saugant bei populiarinant nacionalinės svarbos kultūros paveldo objektą – Palangos dvaro sodybą, jos objektuose vykdyti kultūros, turizmo, švietimo, mokslo, meno ir edukacijos bei kitas nacionalines ir tarptautines viešąsias veiklas. Taip pat – užtikrinti Palangos skulptūrų parko ir kitų objektų tinkamą kompleksinę priežiūrą bei plėtojimą, bendrais projektais didinti Palangos kurorto kultūros ir gamtos vertybių patrauklumą Lietuvos gyventojams ir užsienio turistams.

Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį, nuotrauka-2

Pirmoji bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta 2006 metais. Naują bendradarbiavimo sutartį buvo nuspręsta parengti ir pasirašyti atsižvelgiant į tai, kad per 16 metų įvyko daug pasikeitimų, numatyti projektai jau įgyvendinti.

Palangos miesto savivaldybė Lietuvos nacionalinis dailės muziejus bendradarbiavimo sutartis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,951