Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai

Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai

Nepriklausomybės aikštėje esančioje Miniatiūrų mini galerijoje šiandien atidaryta ukrainietės dailininkės, kuriai Bučos apgulties metu per stebuklą pavyko ištrūkti iš šio Ukrainos miesto, Alinos Kosenko tapybos darbų paroda „Palangos jūros peizažai“.

Pristatyti visuomenės savo kūrybą A. Kosenko paskatino palangiškis menininkas Vytautas Kusas. Parodoje eksponuojama 14 autorės darbų, ir visuose juose užfiksuota nuostabus Palangos pajūris – tai, kuo, pasak pačios Alinos, galima žavėtis be galo. 

Visų palangiškių vardui parodos autorei gėlių įteikė miesto meras Šarūnas Vaitkus. Palaikyti ją parodos atidarymo dieną atvyko ir Alinos tėvai. 

„Dėkoju palangiškiams už supratimą bei karo pabėgėliams suteiktą pagalbą, o svarbiausia – dėkoju Dievui už tai, kad jis išsaugojo mano tėvelių gyvybę“, – renginio metu sakė A. Kosenko.

Aplankykite parodą, ji veiks iki liepos 31 d.

Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai, nuotrauka-1 Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai, nuotrauka-2 Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai, nuotrauka-3 Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai, nuotrauka-4 Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai, nuotrauka-5 Dailininkės iš Bučos A.Kosenko darbuose – Palangos jūra ir jos peizažai, nuotrauka-6
Nepriklausomybės aikštė Miniatiūrų mini galerija ukrainietė dailininkė Alina Kosenko tapybos darbų paroda „Palangos jūros peizažai“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,025