Palangoje Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras su Justinu Lapatinsku atliks Frank Sinatros dainas

Palangoje Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras su Justinu Lapatinsku atliks Frank Sinatros dainas

Birželio 11 d. Sostinės Šv. Kristoforo orkestras Vakarų Lietuvos muzikos gerbėjus kviečia į Palangą. Kurorto salėje bus pristatytas išskirtinis muzikinis projektas “Gražiausios Frank Sinatra dainos naujai”, kurį surengs orkestro kolektyvas ir solistas Justinas Lapatinskas.

Amerikiečių pokario muzikos legenda Frank Sinatra – žmogus, kurį žino visi. Jo vokalas, paprastos ir tuo pačiu genialios dainos yra neatsiejama pasaulio kultūros lobyno dalimi, epochos simboliu ir iki šiol yra grojamos radio stotyse ar melomanų ausinukuose. Šį kartą panašiu Frank Sinatra balsu uždainuos jaunas, talentingas dainininkas Justinas Lapatinskas. Dainininkas scenoje pasirodys drauge su Vilniaus Šv. Kristoforo kameriniu orkestru kuriam diriguos jo vyriausias dirigentas bei meno vadovas Modestas Barkauskas. Naujo stiliaus F. Sinatros hitų aranžuotes sukūrė Tomas Petrikis. Tai užtikrins neišdildomus įspūdžius visiems garsaus dainininko ar šio laikotarpio muzikos gerbėjams.

Pats orkestras ir jo vadovas M. Barkauskas nekantriai laukia šio koncerto ir tikisi, kad Šv. Kristoforo orkestro koncertai Palangoje taps gražia kultūros tradicija. “Mes labai laukiame šio koncerto dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai – orkestras iš viso nėra koncertavęs Palangos koncertų salėje, tai naujos koncertinės erdvės mus visada vilioja. Antra, mes tikimės, kad birželio pradžioje mūsų orkestro koncertai galėtų nuolatos pradėti vasaros sezono muzikinių renginių ciklą. Tikime, kad jūra, Frank Sinatros dainos ir artėjančių atostogų nuotaikos sukurs ypatingą koncerto atmosferą“, - sakė orkestro nariai.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras - universalus kolektyvas savo repertuare turintis labai plačią programų skalę - nuo barokinės iki šiuolaikinės ir pramoginės muzikos. Šalia rimtosios muzikos koncertų orkestras yra paruošęs bendrų pramoginės muzikos projektų su grupėmis Colours of Bubbles, Okean Elzy (UKR), 4 Tango, Subtilu-Z, solistais E. Sašenko, R. Ščiogolevaite, E. Giminezu, V. Genyte, I. Zasimauskaite, L. Mikalausku ir kt. Su gitaristu T. Varnagiriu pristatė išskirtinį projektą "Vivaldi in rock" ir kt.

Gražiausias legendinio Frank Sinatra dainas Palangos koncertų salėje birželio 11 d. naujam gyvenimui prikels Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas, Justinas Lapatinskas (vokalas), Chris Rubens (gitara), Povilas Jaraminas (fortepijonas) ir Andrius Balevičius (mušamieji).

Bilietai.

Frank Sinatra Justinas Lapatinskas Modestas Barkauskas Šv. Kristoforo orkestras Tomas Petrikis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,919