Birželio 3 d. Šventojoje vyks koncertas, skirtas Tėvo dienai

Birželio 3 d. Šventojoje vyks koncertas, skirtas Tėvo dienai

Birželis – pirmasis vasaros mėnuo, kuris dažniausiai siejamas su atostogomis, jūra ir žinoma įvairiomis pramogomis. Šventojoje šią vasarą tikrai galėsite išvysti ir sudalyvauti ne viename  įspūdingame ir naujovių kupiname renginyje.

Vienas iš jų – jau birželio 3 d. Šventosios centrinės aikštės paviljone vyksiantis koncertas „Tėvo pėdomis“, skirtas Tėvo dienai paminėti. Koncerte savo naują programą pristatys atsinaujinęs Palangos kultūros ir jaunimo centro Šventosios vokalinis ansamblis „Eldija“. Energingoji ir romantiškoji kolektyvo vadovė į repertuarą įtraukė dainas, kuriose gausu įvairių jausmų ir žinoma svarbiausias iš jų – meilė. Juk ne veltui sakoma, jog meilei amžius nesvarbu.

Koncerto metu plastiškais judesiais ir tikru baletiniu lengvumu džiugins mažoji šokėja Paulina Rimaitė, kuri šventojiškiams jau pažįstama kaip nuostabaus balso savininkė. Na, o koncertą pabaigs kolektyvas atvykęs net iš Panevėžio rajono - talentingais žmonėmis garsėjančių Miežiškių. Tai – moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“, kuriam vadovauja Lina Kairytė. Ansamblis pradėjęs savo veiklą 2009 metais jau spėjo tapti vienu geriausių Panevėžio rajono vokalinių ansamblių. Moterys atlieka išplėtotas liaudies dainas, šiuolaikinių Lietuvos ir pasaulio kūrėjų muziką, romansus.

Užsimezgusi graži draugystė tarp kolektyvų vadovų ir ansamblių žiūrovams dovanoja daug teigiamų emocijų, šiltą nuotaiką ir žinoma nuostabius koncertus. Pakvieskite visus tėčius ir praleiskite penktadienio vakarą su jausminga muzika, skirta Tėvo dienai.

Šventoji koncertas Tėvo diena Šventosios centrinė aikštė Tėvo pėdomis Palangos kultūros ir jaunimo centro Šventosios vokalinis ansamblis „Eldija“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,919