Gegužės 21 d. Palangos sporto centro arenoje vyko Žemaitijos taurės 3-ojo etapo varžybos

Jurgita Jablonskienė nuotr.
Jurgita Jablonskienė nuotr.

Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.

Palangos sporto centro auklėtinė Gustė Butkutė iškovojo mergaičių dvejeto auksą U13 grupėje. Kartu su vilniete Ūla Budryte palangiškė Guste žaidžia jau nebe pirmas varžybas, kur skina pergales. Ne išimtis ir šis turnyras, iš 11 turnyre dalyvavusių mergaičių dvejetų porų, Gustė ir Ūla pasiekė 3 pergales ir iškovojo auksą.

Nors kitiems Palangos sporto centro auklėtiniams tiek U13, tiek U17 amžiaus grupėse nepavyko pasiekti nugalėtojų pakylos, tačiau buvo laimėtas ne vienas susitikimas, pasiekta ne viena džiuginanti pergalė, vaikai turėjo galimybę pasivaržyti su stipriausiais Žemaitijos regiono badmintoninkais.

Palangos sporto centre vaikus badmintono moko trenerė Vaida Slušnienė.

Gegužės 21 d. Palangos sporto centro arenoje vyko Žemaitijos taurės 3-ojo etapo varžybos, nuotrauka-1, Jurgita Jablonskienė nuotr. Gegužės 21 d. Palangos sporto centro arenoje vyko Žemaitijos taurės 3-ojo etapo varžybos, nuotrauka-2, Jurgita Jablonskienė nuotr. Gegužės 21 d. Palangos sporto centro arenoje vyko Žemaitijos taurės 3-ojo etapo varžybos, nuotrauka-3, Jurgita Jablonskienė nuotr.
Palangos sporto centras badmintono turnyras Žemaitijos taurė badmintonas trenerė Vaida Slušnienė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,918