LGBTQ+ pažintims tinklalapį sukūręs palangiškis siūlo erdvę, kur visi gali jaustis laisvi

LGBTQ+ pažintims tinklalapį sukūręs palangiškis siūlo erdvę, kur visi gali jaustis laisvi

Visai neseniai dienos šviesą išvydo Lietuvos LGBTQ+ žmonėms skirta pažinčių platforma.

Prieš pasaulį sukrečiant COVID-19 pandemijai, palangiškis Eugenijus Ereminas susidomėjo programavimu. 2020 metais prasidėjęs karantinas, kaip sako jis, sumaišė visas kortas, tačiau kartu atvėrė ir naujas galimybes. Imta kur kas labiau kalbėti apie vienišus žmones, kuriems sunku išgyventi kontaktų apribojimus. Eugenijus nusprendė imtis iniciatyvos, kuri padėtų LGBTQ+ bendruomenei pasijusti ne tokiai vienišai. Taip buvo sukurta jo kuruojama pažinčių platforma.

Tinklalapiai – ir vyrams, ir moterims

Eugenijus pasakojo, kad mintis įsteigti pažinčių platformą, skirtą LGBTQ+ bendruomenei Lietuvoje, jo galvoje užgimė jau seniai, tačiau tik pastaruoju laiku atsirado ir laiko. Puslapio kūrimas, teigė pašnekovas, nėra ir komercinis projektas, skirtas pinigų rinkimui, nors kai kurie būtent taip įsivaizduoja.

„Visos platformos galimybės atviros. Kalbant apie idėjos pradžią, aš domėjausi, kiek Lietuvoje yra LGBTQ+ pažinčių puslapių. Ne tiek jau ir daug. Atlikta stebėsena parodė, kad yra labai daug homoseksualių vaikinų, ieškančių partnerių, tačiau Lietuvoje teliko vos viena panaši pažinių svetainė. Manau, kad buvo tikslinga sukurti dar vieną“, – sakė jis.

Praėjusių metų pradžioje kuriama platforma tapo prieinama visiems vartotojams.

Jos kūrėjas teigė, kad vartotojai noriai registruojasi „Šiuo metu turime virš 300 vartotojų. Žmonės prisijungę bendrauja. Kasdien lankytojų vis daugėja. Žinoma, platforma kol kas nauja, dėl to ne visi ją žino. Tačiau dirbant su viešinimu ir reklama stebime progresą“, – kalbėjo Eugenijus.

Tinklalapis gaygangs.com skirtas vyrams, o lesbiangangs.com – moterims. Platformos sumanytojas teigė, kad šiuo metu vartotojų vyrų yra daugiau nei moterų, tačiau galbūt tokia statistika susidėliojo dėl to, nes moterims skirtas tinklalapis buvo atidarytas šiek tiek vėliau.

Beje, dienos šviesą neseniai išvydo ir vyrams skirta programėlė „Gaygangs“. Ją galima parsisiųsti prisijungus prie tinklalapio. Programėlės pagalba galima ne tik susirašyti, bet ir susiskambinti su norimu pašnekovu. 

Eugenijus teigė, kad programėlėje parašius žinutę patinkančiam vartotojui, kai jis neprisijungęs, pastarasis gauna pranešimą telefone ir apie tai yra informuojamas.

„Šiuo metu kuriame programėlę ir moterims“, – pažadėjo Eugenijus.

Platforma skirta tik pilnamečiams

Anot jo, tik pilnamečiams skirtos platformos politika – itin liberali: joje galima skelbti ir intymų turinį.

„Nėra didelių apribojimų. Žmogus, prisijungęs prie savo paskyros, gali nustatyti nuotraukas ir taip, kad jų bet kas nematytų, kitaip tariant, tos fotografijos – privačios, be tavo leidimo niekas jų nematys. Žmonėms suteikiamas ir saugumas, ir laisvė“, – teigė pašnekovas.

Platformoje vartotojai atskleidžia tik tiek informacijos, kiek nori. „Apie save galima pateikti viską: parodyti savo išvaizdą, išvardyti pomėgius ir panašiai. Žmogus save pateikia tokį, kokį nori“, – kalbėjo Eugenijus.

Vartotojai, sakė jis, registruojasi dėl įvairių priežasčių, bet dažniausiai – ieškodami draugysčių arba nuotykių.

Lietuvos LGBTQ+ pažinčių platforma palangiškis Eugenijus Ereminas Gaygangs Programėlė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922