Giedriaus Surplio knygos „Laimėti – ne nuodėmė: krikščioniškas požiūris į sėkmę ir lyderystę“ pristatymas

Giedriaus Surplio knygos „Laimėti – ne nuodėmė: krikščioniškas požiūris į sėkmę ir lyderystę“ pristatymas

Gegužės 21 d. (šeštadienį) 12 val. Palangos viešojoje bibliotekoje naujai pažvelgti į krikščionybės siunčiamą žinią, jos svarbą veikliame ir prasmingame gyvenime ir pirmosios savo knygos „Laimėti – ne nuodėmė: krikščioniškas požiūris į sėkmę ir lyderystę“ pristatymą kviečia autorius – Lietuvos politikas Giedrius Surplys.

Daugelį pasaulio politikos ir verslo lyderių įkvepia būtent Jėzaus pasisakymai, o palaiminimai turintiems vargdienio dvasią ir vargingiesiems jie – amžina paguoda. Dilemų vedamas autorius leidžiasi į kelionę po Biblijos puslapius, po šventųjų gyvenimo istorijas. Naujoviškai. Iš pirmo žvilgsnio paprastai: dialogas su skaitytoju, šiuolaikinė kalba, anekdotai, liaudies išmintis. Lyderystės knygų šiandieniniame pasaulyje išleista gausybė. Pastaroji – devynių žingsnių lyderystės elementorius ir garbių dvasininkų pamąstymų derinys. Autoriaus pašnekovai – žinomi šalies dvasininkai: Algirdas Toliatas, Antanas Saulaitis, Gintaras Grušas, Juozapas Marija Žukauskas, Kęstutis Kėvalas, Ričardas Doveika, Vaidas Vaišvilas, Vilius Viktoravičius, Visvaldas Kulbokas atvirauja apie patirtį: kaip krikščionio veikloje posakis „atsuk kitą skruostą“ dera su pasaulietine konkurencijos dvasia. ,,Tačiau jokia knyga tikrai nepakeis žmogaus gyvenimo, nesuformuos tvirtos savivertės ir kiekvienas mūsų turime tokią pat teisę į pasaulio gėrybes, kaip ir visi kiti. Kiekvienas. Galime kalnus kilnoti, demonus išvarinėti, daryti daug dalykų, jei tik įtikime. Įtikime savimi“, – sako lyderystės knygų gausybės išprovokuotas Seimo narys. Krikščioniškos gyvenimo gijos vedamas autorius nenorėtų, jog jo surašytos mintys liktų neperskaitytos tik todėl, kad jas užrašęs autorius yra politikas. Būti politiku, kaip ir laimėti – ne nuodėmė, o knyga turėtų padrąsinti kiekvieną siekti ir tikėti. Būti savo gyvenimo lyderiu, kurti ryškų, šviesų, ambicingą, laisvą, atsakingą gyvenimą ir sėkmingą verslą. Juk nesėkmė negali būti nulemta krikščioniško tikėjimo, veikiau tai baimės ar tinginystės rezultatas, – skaityti, galvoti, bendrauti pirmosios savo knygos  pristatymo metu kviečia Giedrius Surplys.

Maloniai kviečiame.

Lietuvos politikas Giedrius Surplys knygos pristatymas „Laimėti – ne nuodėmė: krikščioniškas požiūris į sėkmę ir lyderystę“ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,919