Birželį Palangoje susirinks pasaulio vandenlenčių sporto elitas

Red Bull Content Pool nuotr.
Red Bull Content Pool nuotr.

Šiemet, jau septintąjį kartą Lietuvoje vyks „Red Bull WakeDuel“ – aukščiausios klasės vandenlenčių varžybos, įrašiusios Lietuvą į šio sporto istoriją ir čia sutraukiančios nemažą dalį geriausių pasaulio raiderių. Ir organizatoriai yra pasiruošę atsakyti už žodį „geriausių“.

Taigi, kas jie? Dukart „Valdosta Yard Sale“ ir triskart „Red Bull WakeDuel“ laimėtojas Liam Peacock, kuris bandys nuskinti ketvirtąjį trofėjų, ir jo brolis, Didžiosios Britanijos vandenlenčių čempionas Ryan Peackok. 

Keturi „Red Bull“ atletai – Dominik Guehrs, dukart pasaulio čempionas, triskart pasaulio taurės laimėtojas, Dominik Hernler, aukso medalių kolekcionierius ir įspūdingų vandenlenčių filmų kūrėjas, Timo Kapl, 2021 „Red Bull Wake Capital“ bei 2018 metų „Red Bull WakeDuel“ nugalėtojas, ir Jules Charraud, „FISE World Saudi Arabia“ pirmos ir „FISE World Montpellier“ antros vietos laimėtojas.

Birželį Palangoje susirinks pasaulio vandenlenčių sporto elitas, nuotrauka-1

Pradžia gera, bet tęsiame toliau. Triskart Europos čempionas ir dukart pasaulio vicečempionas Max Milde. Italijos čempionas ir įvairių varžybų laimėtojas Riccardo De Tollis. Įvairių varžybų laimėtojas ir prizininkas Nico von Lerchenfeld. Praėjusių „Red Bull WakeDuel“ dalyviai Enzo Asseraf, Albin Randow bei Matty Muncey ir daug kitų pasaulyje žinomų atletų. 

Birželį Palangoje susirinks pasaulio vandenlenčių sporto elitas, nuotrauka-2

Moterų grupėje išvysite „Red Bull“ atletę, daugkartinę pasaulio čempionę Anna Nikstad ir keturiskart pasaulio taurės laimėtoją bei septyniskart Europos čempionę Julia Rick. Taip pat ir „Liquid Force“ komandos nares – 2021 m. „Red Bull WakeDuel“ nugalėtoją Claudia Pagnini bei 2018 m. laimėtoją Marry Rougier. Sąrašą užbaigia įvairiausių varžybų prizininkės Jamie Lopina, Sanne Meijer, Anne Freyer ir Maxime Ocasek.

Birželį Palangoje susirinks pasaulio vandenlenčių sporto elitas, nuotrauka-3

Ir tai tik finalo dalyvės bei dalyviai. „Red Bull WakeDuel“ sudaro du etapai, finalas ir atrankinės varžybos, kuriose be patyrusių pasaulio raiderių savo jėgas išbandys ir rimčiausi Lietuvos vandenlenčių sporto atstovai. Taigi, nors kol kas Lietuvoje ir vėsoka, galima užtikrinti, kad birželio 7-11 dienomis karščio Palangoje tikrai nepritrūks. 

Daugiau informacijos: redbull.lt/wakeduel

Palanga varžybos red bull vandenlentės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,919