Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas

Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas

Gegužės 5 d. Vilniaus Rotušės didžiojoje salėje Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansambliui „Mėguva“ įteiktas išskirtinis sertifikatas, pažymintis, jog  kurorte kasmet balandžio 23-iąją rengiamos Jurginės įtrauktos į Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą.

Vertybės paskelbimo ir įrašymo į šį išskirtinį sąvadą iškilmėse atsiimti itin džiuginančio, bet kartu ir labai įpareigojančio sertifikato palangiškiai buvo  pakviesti pirmieji tarp devynių nominantų. Kartu su „Mėguvos“ vadove Zita Baniulaityte bei ansambliečiais buvo pristatyta ši išskirtinė šventė, kad Jurginės – tai diena, kuomet iš visos Lietuvos į Palangą suvažiuoja folkloro ansambliai, ant Birutės kalno skamba gražiausios pavasario dainos, o vakare leidžiamasi prie jūros ir uždegami fakelai sudeginant simbolinį slibiną. Ši šventė ir ši diena išties Palangoje būna įspūdinga.

Folkloro ansamblio „Mėguva“ atstovai kalbų nesakė – jie renginio svečiams parengė muzikinę padėką ir kaip visada iš visos širdies atliko vieną iš savo pamėgtų liaudies dainų.

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus dėkoja ansamblio „Mėguva“ vadovėms Zitai Baniulaitytei ir Dianai Šeduikienei bei visam kolektyvui už nuoširdų ir nenutrūkstamą mūsų krašto tradicijų puoselėjimą, Palangos kultūros ir jaunimo centro vadovei  Vitai Babravičiūtei-Petrauskienei, taip pat Kultūros skyriaus vedėjui Robertui Trautmanui, o svarbiausia – Lietuvos nacionaliniam kultūros centrui už tokį aukštą įvertinimą. 

Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-1 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-2 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-3 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-4 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-5 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-6 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-7 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-8 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-9 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-10 Palangai iškilmingai įteiktas Nematerialaus kultūros paveldo sertifikatas, nuotrauka-11
Vilnius Rotušės didžioji salė Palangos kultūros ir jaunimo centras folkloro ansamblis „Mėguva“ išskirtinis sertifikatas Jurginės Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,932