Jaunųjų filologų konkurso laureatai

Jaunųjų filologų konkurso laureatai

Sveikiname respublikinio jaunųjų filologų konkurso laureatus, kurių darbai susilaukė daug dėmesio iš vertinimo komisijos, teigusios, kad visi darbai labai brandūs, originalūs ir verti būti publikuojami.

Mūza Olimpija Svetickaitė, IIIB – II vieta (publicistikos sekcija, mokytoja Jūratė Galinauskienė) ir III vieta (poezijos sekcija, mokytoja Jūratė Galinauskienė)

Aistė Šerpitytė, IVA  – II vieta (literatūros kritikos sekcija, mokytoja Jūratė Galinauskienė)

Gabija Augutytė, IVA – II vieta (vertimų sekcija, mokytojos Giedrė Arlauskienė ir Raimonda Kačerauskienė)

Jorė Kurlytė, IIID – II vieta (vertimų sekcija, mokytojos Živilė Vaičiūnienė ir Nijolė Šakinienė)

Finaliniame konkurso etape taip pat dalyvavo Ugnė Bertašiūtė, IIIB (poezijos sekcija, mokytoja Jūratė Galinauskienė), Melita Sinušaitė, IVB ( poezijos sekcija, mokytoja Jūratė Galinauskienė), Elėja Vilkauskaitė, IVD (kalbos sekcija, mokytojos Rima Mackevičienė ir Rasa Gedvilaitė), Alanta Bacevičiūtė, IVA (vertimų sekcija, mokytojos Liudmila Augucevičienė ir Raimonda Kačerauskeinė)

Būti iškviestam į respublikinio jaunųjų filologų konkurso finalinį etapą – didelis pasiekimas.  Džiugu, kad iš mūsų mokyklos šio konkurso finale savo darbus pristatė net aštuoni mokiniai. Mūsų gimnazija –daugiausia  finalistų šiame konkurse šiemet turinti mokykla šalyje.

Palangos senoji gimnazijos inf.

Palangos senoji gimnazija Jaunųjų filologų konkursas laureatai Mūza Olimpija Svetickaitė Aistė Šerpitytė Gabija Augutytė Jorė Kurlytė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,961