Jaunieji Palangos karatistai Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionate

Balandžio 9 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 550 jaunųjų sportininkų iš 36 Lietuvos karate klubų. Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“, sportininkai iškovojo 5 aukso,  1 sidabro ir 9 bronzos medalius.

Čempionais tapo:

U10 amžiaus ir -35 kg svorio kategorijoje Greta Vaitekūnaitė pusfinalyje laimėjo prieš Vytautę Ruškytė (Hokaidas), finale įveikė Emą Jatulytę.

U11 amžiaus ir -50 kg svorio kategorijoje Aras Barzdžius pirmoje kovoje įveikė Jokūbą Ambroą, finale laimėjo prieš Justiną Rimą.

U14 amžiaus ir -45 kg svorio kategorijoje Martina Gurinovaitė pirmoje kovoje laimėjo prieš Medeiną Norvaišaitę (Kariai), pusfinalyje įveikė Kariną Verseckaitę, finale nugalėjo Gabrielę Budrytę (Seiken).

U14 amžiaus ir -50 kg svorio kategorijoje Rugilė Krajinskaitė pirmoje kovoje nugalėjo Kamilę Zavadzkytę (Tori), finale laimėjo prieš Gabiją Latviūnaitę.

U14 amžiaus ir +65 kg svorio kategorijoje Natalija Vitkutė finalinėje kovoje užtikrintai laimėjo prieš Ievą Račkauskaitę.

Vicečempione tapo Evelina Kavolytė.

Bronzos medalį iškovojo:

Gustas Nenartavičius, Deimonas Drungilas, Eva Janušonytė, Kajus Rutkauskas, Aurimas Dikšaitis, Denas Razmas, Rokas Liudžius, Gintas Navagrockis, Gabija Latviūnaitė.

Treneriai – Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtinių ryžtu ir tobulėjimu treniruotėse bei pasiektais rezultatais varžybose.

Palangos Karate Kyokushin klubas „Shodan“ sportininkai medaliai Treneriai Lukas Kubilius Aivaras Baltmiškis