Palangos viešbutis „Gabija“ prieš vasaros sezoną investuos beveik 1 mln. eurų

Palangos viešbutis „Gabija“ prieš vasaros sezoną investuos beveik 1 mln. eurų

Palangoje, prie Birutės parko, įsikūrusiam viešbučiui „Gabija“ Medicinos bankas teikia 0,9 mln. eurų paskolą.

Sutartis dėl paskolos suteikimo pasirašyta šių metų kovo mėn.

„Aktyviai ruošiamės vasaros sezonui, stengiamės įnešti naujovių ir pasiūlyti klientams dar platesnį paslaugų spektrą. Tikimės, jog vis daugiau žmonių pajūrį rinksis ne tik vasaros laikotarpiu, bet ir kitais metų laikais – tai didelis tikslas ir siekiamybė. Matome, kad rezervacijos pildosi, noras pabūti prie jūros yra stiprus. Vyksta ir įmonių renginiai, o nemažai žmonių renkasi „pabėgimą“ į pajūrį darbo dienomis, pasirinkę darbą nuotoliniu būdu. Tai graži tendencija, kuri, viliamės, vis populiarės“, – sako viešbučio vadovė Indrė Stasiulaitytė.

Jos teigimu, pandemijos laikotarpis, kaip ir visam svetingumo sektoriui, nebuvo paprastas, tačiau ir jo metu „Gabija“ stengėsi ne tik išnaudoti visas darbo galimybes, bet ir atsinaujinti.

56 kambarius turintis viešbutis pernai atnaujino restoraną ir laiko tai vienu geriausių metų sprendimų.

„Mes ir toliau atnaujiname kambarius, bendrąsias viešbučio erdves. Stipriname savo konkurencingumą ir patrauklumą rinkoje, nes jaučiame augančią apgyvendinimo paslaugų paklausą, teigiamas vartotojų nuotaikas ir neabejojame tuo, kad pajūris išliks ypač populiaria poilsio vieta. Šiame rinkos segmente siekiame likti ryškiu žaidėju, maksimaliai išnaudojant savo lokaciją ir kitus turimus privalumus“, – teigia viešbučio vadovė.

Medicinos banko Komercijos departamento direktorius Julius Ivaška teigia, kad pastaruosius dvejus metus trukęs intensyvus koronaviruso pandemijos etapas ypač smarkiai paveikė būtent svetingumo sektorių. Dėl precedento neturinčių reikalavimų išlaikyti socialinę distanciją ir griežto karantino laikotarpių nedirbo viešbučiai, restoranai, kavinės, SPA centrai.

Pandemija pakoregavo ir sveikatingumo sektoriaus patrauklumą finansų sektoriuje, nes bankai ir kitos institucijos ėmė mieliau finansuoti kitas veiklas, kurių pandemija taip smarkiai nepalietė.

„Vertindami finansavimo poreikį analizuojame verslo situaciją, jo gyvybingumą bei perspektyvas. Mums nekelia abejonių tai, kad poilsio paslaugų poreikis rinkoje egzistuoja, o pandemijai silpstant, jų paklausa rinkoje tik augs. Tie viešbučių rinkos žaidėjai, kurie pandemijos laikotarpį išnaudojo tam, kad sustiprintų savo pozicijas, ir atsigaus greičiausiai“, – sako banko J. Ivaška.

„Gabijos“ komplekso plotas siekia 4 tūkst. kvadratinių metrų. Jame įrengtas restoranas ir lauko terasa, sveikatingumo centras, konferencijų centras, šalia – automobilių stovėjimo aikštelė ir elektromobilių įkrovimo stotelė.

Palangos viešbutis „Gabija“ Medicinos bankas paskola investicijos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,961