„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą!

 „7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą!

„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą. 2021-2022 metų sezono lemiamos kovos balandžio 21-23 dienomis šiame pajūrio mieste vyks jau trečią kartą.

Balandžio 21 dieną bus žaidžiami pusfinaliai, o balandžio 23 dieną – finalai. Finalo ketverte taip pat bus surengtas Snaiperio konkursas, kuriame dalyvaus visų lygos komandų atstovai, bus apdovanoti geriausi sezono krepšininkai.

Jau šiandien startuoja prekyba bilietais. Visi krepšinio mylėtojai yra kviečiami aktyviam savaitgaliui į Palangą! Bilietus galite įsigyti paspaudę čia.

„7bet-NKL“ finalo ketvertas Palangoje taip pat vyko 2014 ir 2016 metais.

Vietas finalo ketverte jau turi trys klubai: Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, „Telšiai“ ir „Gargždai“. Dėl paskutinio kelialapio kovoja „Šilutė“ ir Kauno r. „Atletas“. Šiuo metu šilutiškiai serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-1.

„Džiaugiamės, kad „7bet-NKL“ finalo ketvertas vėl vyks Palangoje, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. – 2014 metais finalo ketverto varžybos atidarė mūsų miesto areną, o dabar stipriausias lygos komandas priimsime jau trečiąjį kartą. Nors mūsų miesto „Kuršių“ komanda finalo ketverto nepasiekė, tačiau džiaugiamės, jog miesto gyventojai galės stebėti finalines rungtynes.“

„2014 metais su NKL finalo ketvertu atidarę naujutėlę Palangos sporto areną, su finalo ketvertu vėl į ją sugrįžtame, – sakė lygos prezidentas Remigijus Štaras. – Dėl labai daug kompleksinių priežasčių taip jau gavosi, jog dėl finalo ketverto arenos šiais metais apsisprendėme labai vėlai. Pagrindinis motyvas, kuris šiuo metu nulėmė Palangos arenos pasirinkimą – neutralumas.

Šiais metais Lietuvos krepšinis švenčia 100-o metų veiklos jubiliejų, o balandžio 22 d. Krepšinio namuose Kaune vyks didžiulis minėjimas. Suderinę su Lietuvos krepšinio federacija, minėjimo dieną darome laisvą nuo krepšinio. Dėl to ketvirtadienį (balandžio 21 d.) vyks pusfinalių rungtynės, o 23 d. šeštadienį – rungtynės dėl trečios vietos ir finalinės rungtynės.“

Visos finalo ketverto rungtynės bus transliuojamos per Delfi TV, o finalo mačą balandžio 23 d. 19.30 val. bus galima stebėti ir per televiziją – rungtynes tiesiogiai transliuos Info TV.

NKL inf.
7bet-NKL finalo ketvertas Palanga Snaiperio konkursas bilietai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,957