Romantiškoji Katie Melua atvyksta į Lietuvą: vienintelį koncertą surengs Palangoje

Katie Melua / Tertesh Ka nuotr.
Katie Melua / Tertesh Ka nuotr.

Pasaulį savo balsu sužavėjusi dainininkė ir dainų autorė Katie Melua vasarą surengs savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje. Atlikėjos koncertas įvyks rugpjūčio 13 dieną Palangos koncertų salėje.

Sakartvele gimusi K.Melua karjerą pradėjo 2002 m., tuomet niekas net neįtarė, kad jau visai netrukus atlikėja taps daugiausia įrašų planetoje parduodančia britų dainininke. Didžiulę sėkmę pelnė pirmieji K.Melua albumai, kurie milijonams klausytojų įsiminė tokiomis užburiančio nuoširdumo dainomis kaip „Nine Million Bicycles“, „The Closest Thing To Crazy“, „Piece By Piece“, „If You Were a Sailboat“, „I Cried For You“, „The Flood“, „I‘d Love To Kill You“ ir daugybe kitų. Nuo savo karjeros pradžios dainininkė yra išleidusi jau 8 albumus. Paskutinis albumas „Album No. 8“ buvo įrašytas 2020 m., o akustinė jo versija pasirodė tik pernai.

Atlikėja yra pelniusi daugybę įvairių muzikos apdovanojimų, yra grojusi su legendine roko grupe „Queen“ ir net surengusi oficialiu pasaulio rekordu tapusį koncertą pačiame Šiaurės jūros dugne. K.Melua yra pelnytai vadinama viena talentingiausių dainininkių ir dainų autorių pasaulyje.

K.Melua kūryba daugeliui asocijuojasi su itin kamerine muzika, širdies gelmes paliečiančia lyrika apie stiprius jausmus, visa apimančią meilę, sudėtingus santykius ir amžiną savęs ieškojimą pasaulyje. Jos kūrinių gilumą pabrėžia įtaigus ir tuo pačiu metu švelnus bei jausmingas, vidinės stiprybės prisodrintas balsas. Kiekvieną kartą atlikėjai užlipus ant scenos, ji tarsi užburia žiūrovus savo švelnaus ir šviesaus balso magija bei hipnotizuojančiu žvilgsniu.

K.Melua jau beveik du dešimtmečius ne tik kuria ir dainuoja, bet ir aktyviai dalyvauja paramos koncertuose, projektuose, dalį uždirbtų lėšų perveda visuomeninėms organizacijoms, kurios padeda kovoti su ligomis, teikia paramą nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių, karų, bado ir kitų nelaimių. Šiuo metu atlikėja aktyviai pasisako prieš karą Ukrainoje, atlieka dainas ukrainiečių kalba ir prašo savo gerbėjų prisidėti prie paramos šiai šaliai.

„Kai lankiausi Ukrainoje 2017 m., ji kunkuliavo gyvenimu. Ten mane pasitiko dėdė, jo žmona ir sūnėnas, gyvenantys Kyjive. Mes valandų valandas vaikščiojome gatvėmis, kurios buvo pilnos kalėdinių dovanų ieškančių žmonių, skanavome nuostabų karštą šokoladą, diskutavome apie muziką, tiesiog gyvenome normalų gražų gyvenimą. Dabar mane gniuždo naujienos, negaliu nustoti galvoti apie visus matytus vaizdus“, – savo „Facebook“ paskyroje prisiminimais ir išgyvenimais dalijosi žinoma atlikėja.

Rugpjūčio 13 d. K.Melua atvyks į Palangą ir atliks geriausias savo dainas, kurios dar kartą mums primins apie mūsų vienybę bei tikrąsias vertybes.

dainininkė dainų autorė Katie Melua koncertas Palanga Palangos koncertų salė rugpjūčio 13
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,957