Mažieji palangiškiai kvietė į parodą

Mažieji palangiškiai kvietė į parodą

Kovo 30 d. Palangos miestas mini Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos 1921 m., o balandžio 5 d. – miesto vardo gimtadienį. Šioms progoms paminėti nuo kovo 30 iki balandžio 5 d. organizuojamas  renginių ciklas „Palangos dienos“. 

Mūsų bendruomenei teko garbė startuoti į šventinių renginių pradžią. Kartu su Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigomis, Palangos autobusų stotyje, organizavome fotografijos parodą „Mano ir Tavo Palanga“. Miesto bendruomenė ir svečiai turėjo galimybę dalyvauti parodos atidaryme, kurio metu skambėjo vaikų dainos ir sveikinimai miestui Palangai. Paroda tęsis visą balandžio mėnesį, todėl ja pasigrožėti turės galimybę daugiau misto gyventojų ir svečių.

Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-1 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-2 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-3 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-4 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-5 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-6 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-7 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-8 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-9 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-10 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-11 Mažieji palangiškiai kvietė į parodą, nuotrauka-12

Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Irma Matulė,

Palangos lopšelis-darželis "Nykštukas" renginių ciklas „Palangos dienos“ fotografijos paroda „Mano ir Tavo Palanga“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,961