Palangos „Shodan“ sportininkai Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionate

Kovo 26 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Kata čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“. Karatistai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalių.

Čempionėmis tapo:

U14 amžiaus kategorijoje Karolina Radžiūnaitė pirmoje kovoje laimėjo prieš Rugilę Trumpickaitę (Kumite Jurbarkas), pusfinalyje nugalėjo Martiną Gurinovaitę, finale įveikė Mariją Fazylovą (Sakura).

U14 komandinėje rungtyje Andrėja Gigaitė, Karolina Radžiūnaitė, Natalija Vitkutė pusfinalyje laimėjo prieš Okinavos klubo komandą, finale nugalėjo jau kitą Okinavos klubo sportininkų komandą.