Savaitės mače – rezultatyvus Jocio pasirodymas ir „Kuršių“ triumfas

„7bet-NKL“ čempionato reguliarųjį sezoną Palangos „Kuršiai“ (23-15) užbaigė su 23-omis pergalėmis savo kraityje.

Povilo Šakinio auklėtiniai namie 76:60 (20:18, 20:16, 15:13, 21:13) savaitės mače pranoko Vilniaus „Perlo Energijos“ (12-26) krepšininkus, kurie aštuntfinalyje susitiks su Kauno „Žalgiriu-2“.

Tuo metu „Kuršiai“ jau prieš paskutines reguliariojo sezono rungtynes žinojo, kad jų kitame etape laukia Šakių „Vytis“.

Palangos komandai Karolis Sapiega per 17 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyviausias šio sezono rungtynes sužaidė Rokas Jocys, per 31 minutę pelnęs 14 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų. Ankstenis palangiškio geriausias pasirodymas buvo 11 taškų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Baltrušaitis, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 11 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 12 naudingumo balų.

Antrojo kėlinio pradžioje Palangos komanda turėjo 9 taškų pranašumą (28:19), tačiau Tautvydas Baltrušaitis reikiamu momentu pataikė tritaškį, Augustinas Kiudulas ir Rokas Jocius pridėjo po dvitaškį, taip neleisdami varžovams pabėgti (26:31).

Vis tik po ilgosios pertraukos Ernestas Jaškus inicijavo spurtą, kuris padėjo „Kuršiams“ pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą (46:36).

Per lemiamą kėlinį „Perlas Energija“ nukirpo deficitą iki 6 taškų (52:58), bet tuomet namų komanda pelnė 11 taškų paeiliui be atsako (69:52) ir galiausiai triumfavo.

„Kuršiai“: Rokas Jocys 14 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Derek Lawrence Hanes 13 (5/12 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Vidmantas Užkuraitis 12 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Karolis Sapiega 9 (6 atk. kam.), Ernestas Jaškus 8 (4 rez. perd., 3 blok.), Tadas Kararinas 7 (2/8 dvit., 3 blok.).

„Perlas Energija“: Andreas Kalogiros 13 (5/8 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam.), Tautvydas Baltrušaitis 11 (3/5 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Jokūbas Rubinas 8 (2/7 trit., 6 rez. perd.).