Palangoje – nervinga „Kuršių“ pergalė

Nenumaldomai artėjant „7bet-NKL“ reguliariojo sezono finišui, savo nuotaikas gerinasi Palangos „Kuršiai“ (22-15).

Pajūrio komanda namie 62:57 (21:28, 19:9, 12:10, 10:10) palaužė Joniškio „Delikatesą“ (7-29).

„Kuršiai“ turi likusias vienerias rungtynes reguliariajame sezone. Pergalė garantuotų 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Joniškio klubui liko du mačai, tad nebeliko ir teorinių vilčių pakilti iš turnyrinės lentelės apačios, 14 vietos.

Pirmajame kėlinyje „Delikatesas“ diktavo savo sąlygas (24:12). Netrukus palangiškiai ėmė taisyti situaciją ir iki pertraukos perėmė iniciatyvą (40:37).

„Kuršiai“ išliko priekyje visą antrąją mačo pusę, bet dviženklio pranašumo taip ir neįgijo. Likus 6,5 minutės Žilvinas Petraitis tritaškiu kurstė intrigą (55:56), bet šeimininkus kilstelėjo Justino Youngo ir Tado Kymanto dvitaškiai, kurie ir nulėmė rungtynes.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 34 minutes pelnė 20 taškų (2/10 dvit., 3/8 trit., 7/7 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Nedas Kancleris, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 9 taškai (2/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 15 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 20 (2/10 dvit., 3/8 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 5 kld.), Justinas Youngas 10 (5/11 dvit., 9 atk. kam.), Tadas Kymantas ir Rokas Jocys (1/5 trit., 10 atk. kam.) po 7.

„Delikatesas“: Arūnas Rimkus 17 (4/7 dvit., 3/5 trit.), Žilvinas Petraitis 11 (3/7 dvit., 3 per. kam.), Nedas Kancleris 9 (8 atk. kam.), Laurynas Balkūnas ir Valerijus Anisimovas (5 atk. kam., 5 kld.) po 7.