Pirmoje pusėje uraganiškai žaidę „Mažeikiai“ patiesė „Kuršius“

Tryliktą „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Mažeikiai“ (13-23).

Rimanto Grigo auklėtiniai namie 74:63 (21:15, 27:15, 15:22, 11:11) įveikė Palangos „Kuršius“ (21-15).

Pergalės pamatus mažeikiškiai susikrovė dar pirmoje mačo pusėje, kuomet antrajame kėlinyje po Jono Paukštės dvitaškio įgijo 18 taškų persvarą (48:30).

Po pertraukos „Kuršiai“ šiek tiek atkuto, laimėdami trečiąjį ketvirtį 22:15 ir sumažindami deficitą iki 11 taškų (52:63).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams: pranašumą išsaugoję mažeikiškiai trumfavo.

Mažeikių komandai Ja'wanas Davisas per 33 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Youngas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 11 taškų (5/5 dvit., 1/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Mažeikiai“: Ja'wanas Davisas 22 (4/7 dvit., 4/11 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Jonas Paukštė 14 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.), Modestas Žaunieriūnas 12 (3/4 trit.), Moussa Mayaki 8 (4/6 dvit.), Medas Kuprijanovas 7 (5 atk. kam., 4 per. kam.).

„Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas 14 (7/15 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Derekas Hanesas (3/9 dvit., 1/7 trit.), Ernestas Jaškus (4/9 baud., 3 per. kam., 2 blok.), Rokas Jocys (3/7 trit., 5 atk. kam.) ir Justinas Youngas (5/5 dvit., 6 atk. kam.) po 11.