Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija

Mariaus Steponavičiaus nuotr.
Mariaus Steponavičiaus nuotr.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą prie Lietuvos ir Latvijos sienos įvyko automobilių avarija, dėl kurios mašinų spūstys nusidriekė iki pat kavinės "Birutės uostas".

Kurį laiką judėjimas keliu Palanga–Liepoja apskritai buvo sustabdytas.

Socialiniuose tinkluose vairuotojai perspėjo kitus eismo dalyvius vengti šios krypties, jei tik įmanoma. Nors sunkvežimis ir nuvažiavo nuo kelio, ant važiuojamosios dalies liko stovėti priekaba. Jos ir nepamatė iš paskos važiavęs latvis.

Eismo įvykis užfiksuotas 5.20 val. O spūstyse vairuotojai stoviniavo dar net ir 7.30 val.

Paaiškėjo, kad, vos kirtęs Lietuvos valstybės sieną, nuo kelio nulėkė turko vairuojamas "Mercedes" vilkikas.

"Vairuotojas aiškino, kad mašinos nesuvaldė dėl slidžios kelio dangos. Nors sunkvežimis ir nuvažiavo nuo kelio, ant važiuojamosios dalies liko stovėti priekaba. Jos ir nepamatė iš paskos važiavęs latvis", – pasakojo Palangos policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas.

Algirdas Budginas: turkas su latviu nesusišnekėjo, reikėjo mums įsikišti.
Algirdas Budginas: turkas su latviu nesusišnekėjo, reikėjo mums įsikišti.

Kiti eismo dalyviai socialiniame tinkle minėjo, jog smūgio būta tokio, kad mašinų dalys išsibarstė po visą kelią.

"Nieko baisaus, "metalinė" ten avarija. Niekas nenukentėjo. Vairuotojai nesutaria dėl kaltės, todėl ir kvietė policiją. Turkas su latviu nesusišnekėjo, reikėjo mums įsikišti", – ramino A.Budginas.

Policijos patrulius Palangos komisariatui teko siųsti šeštą ryto.

"Eismas galėjo strigti dėl to, kad reikėjo pašalinti automobilius, ištraukti nuo kelio nuvažiavusį vilkiką", – paaiškino A.Budginas.

Išgabenti teko ir į priekabą atsitrenkusį "Mercedes" vilkiką.

Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-2, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-3, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-4, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-5, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-6, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-7, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-8, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-9, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-10, Mariaus Steponavičiaus nuotr. Rytą vairuotojai leido spūstyje: dėl avarijos buvo paralyžiuotas eismas pasienyje su Latvija, nuotrauka-11, Mariaus Steponavičiaus nuotr.

Asta Aleksėjūnaitė,

DIENRAŠTIS "KLAIPĖDA"

spūstis avarija Liepojos plentas Palangos policijos komisariato viršininkas Algirdas Budginas latvis turkas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938