Palangiškiai užtikrintai laimėjo prieš Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ komandą

Palangiškiai užtikrintai laimėjo prieš Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ komandą

Sekmadienį 2022.01.23 įvyko rungtynės Palangoje kur susitiko vietinė miesto „Vakarų tinklinio“ komandą prieš Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ komandą.

Palangos „Vakarų tinklinio“ komanda sutriuškino Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ nepalikdama jokių vilčių rezultatu 3:0 (25:13, 25:14, 25:21).

Palangos komandos žaidžiančio trenerio Lauryno komentaras: 

Šiandien pagaliau turėjome progą pasidžiaugti namų rungtynėmis savo žiūrovų akivaizdoje, buvom pasiilgę to jausmo žaisti prie savų žmonių, nes jau ilgas tarpas, kai vien tik važinėjamės po kitus miestus.

Prieš Kauno komandą tikrai rimtų problemų neturėjome, kad ir žaidėm be dviejų pagrindinių centro puolėjų. Rezultatas galėjo būti mano nuomone skaudesnis priešininkų komandai, nes jie žaidė tikrai nekokį tinklinį, o mes pasinaudoję ta progą leidome setų galuose žaisti atsarginiam suolui, kai kuriems tai buvo pirmos rungtynės.

Na, o mūsų komanda visada žaidžia tokį drąsų tinklinį, mes nebijome rizikuoti daugumoje situacijų, turbūt todėl ir pridarome daug klaidų "pirmaujame pagal klaidų statistiką", bet jeigu mūsų ta rizika pasiteisina, tai mus yra labai sunku sustabdyt, tai parodė ir šiandienos rungtynės, buvom visiškai paėmę vadžias į savo rankas. 

Palanga tinklinis Palangos tinklinis „TOP SPORT“ Lietuvos vyrų I lyga Palangos „Vakarų tinklinis“ Kauno „KSM Startas ‒ TPS“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938