Palangoje modernizuojamas gatvių apšvietimas

Palangoje modernizuojamas gatvių apšvietimas

Palangos gatvėse vyksta darbai – seni ir netaupūs gatvių apšvietimo šviestuvai keičiami į energiją taupančius LED šviestuvus. Šiuo darbų etapu iki vasario planuojama pakeisti šviestuvus Malūno gatvėje bei pėsčiųjų take, Vasario 16-osios, Jūratės ir Žvejų gatvėse.

Palangos miesto meras atkreipė dėmesį, kad šiuo metu kurorte didžiąją dalį šviestuvų vis dar sudaro senos kartos šviestuvai, kurie neefektyviai naudoja elektros energiją, tad energijos sąnaudos gatvių apšvietimui vis dar didelės, o apšvietimas ne visose gatvių atkarpose yra kokybiškas. „Pakeitus senus šviestuvus į LED, gatvės bus ne tik geriau apšviestos, bet ir pavyks sutaupyti – planuojama, kad modernizuojamose gatvių apšvietimo atkarpose galutinės energijos sąnaudos sumažės apie 40 procentų“, ­– sakė meras.

Palangoje modernizuojamas gatvių apšvietimas, nuotrauka-1

Ne mažiau svarbu ir yra vairuotojų bei pėsčiųjų saugumas - tinkamas gatvių apšvietimas yra vienas iš esminių veiksnių saugumui gatvėse užtikrinti, kadangi leidžia sumažinti nelaimingų atsitikimų, eismo įvykių skaičių, prisideda prie nusikaltimų prevencijos bei kuria jaukesnio miesto įvaizdį tamsiuoju paros metu.

Palanga gatvės apšvietimas gatvių apšvietimas LED šviestuvai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938