Kurorto gyventojų ir svečių patogumui - daugiafunkcinės stotelės Palangoje ir Šventojoje

Kurorto gyventojų ir svečių patogumui - daugiafunkcinės stotelės Palangoje ir Šventojoje

Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO. Šis įrenginys puošia viešąsias erdves bei technologiškai praturtina įvairiais, kasdieninį žmonių poreikį aprūpinančiais sprendimais. Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro, Šventojoje - centrinėje aikštėje.

Stotelėje galima rasti:

  • Nemokamą Wi-Fi internetą;
  • Oro kompresorių dviračių ir neįgaliųjų vežimėlių padangoms pripūsti;
  • Mobiliųjų įrenginių įkrovimo funkciją;
  • Paspirtukų, elektrinių dviračių įkrovimo funkciją;
  • Aplinkos stebėjimo sistemą;

Stotelės įrengtos Palangos turizmo informacijos centrui kartu su Kaliningrado turizmo informacijos centru įgyvendinant projektą „Gintaro krantas – tarpregioninės kultūrinio, pažintinio turizmo plėtros skatinimas Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities regionuose“ LT-RU-2-079 pagal 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Pagrindinis šio projekto tikslas - kultūros tinklo tarp Kaliningrado ir Klaipėdos apskričių kūrimas, siekiant plėsti turizmo sektorių ir pritraukti daugiau vietinių bei užsienio turistų.

Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro.
Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro.

Projekto tikslinė grupė – vietiniai ir užsienio turistai. Projekto veikla ir sukurtais rezultatais siekiama pritraukti įvairaus amžiaus turistus iš įvairių šalių, kurie domisi kultūra ir istorija, siekia pažinti Baltijos jūros regioną.

Kurorto gyventojų ir svečių patogumui - daugiafunkcinės stotelės Palangoje ir Šventojoje, nuotrauka-2, Šventojoje - centrinėje aikštė.
Šventojoje - centrinėje aikštė.

Projekto naujovė grindžiama unikaliu bendrų tarptautinių gintaro turų kūrimu ir vietos amatininkų dalyvavimu. Planuojama, kad įgyvendinant projektą bus sukurta nauja sąsaja tarp tradicinių amatų koncepcijų regione. Tai padės skatinti turizmą Klaipėdos ir Kaliningrado srities regionuose ir taip pat rems amatininkus šiose vietose. Naujos turizmo paslaugos bus prieinamos ir reklamuojamos visus metus, parodant ryšius tarp šalių ir skatinant vietos kultūrą. Be to, turistai bus skatinami keliauti dviračiais, pėsčiomis. Tai padidins supratimą apie ekologines problemas ir padidins kelionių dalyvių fizinį aktyvumą. Taip pat stiprinamas dviejų susijusių šalių ir regionų bendradarbiavimas. Projekto naujumas taip pat atsispindės naudojant naujas technologijas ir priemones.

Palanga Šventoji SUNECO SUNECO viešųjų erdvių paslaugų stotelė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939