„Kuršiai“ buksavo puolime ir svečiuose nepasipriešino „Sūduva-Mantinga“ komandai

Mato Miltakio nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-3) „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė pergalingą seriją.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai 93:76 (31:18, 19:22, 25:17, 18:19) pranoko Palangos „Kuršius“ (11-13) ir įsirašė septintąjį laimėjimą paeiliui.

„Sūduva-Mantinga“ rungtynių kontrolę savo rankose laikė nuo pirmųjų minučių. Lukas Aukštikalnis smeigė tritaškį, Šarūnas Beniušis pelnė taškus iš po krepšio, o po dar penkių L. Aukštikalnio taškų Marijampolės ekipa spurtavo 17:6 bei susikrovė dviženklę persvarą – 30:17.

Šeimininkai visus klausimus išsprendė po ilgosios pertraukos. L. Aukštikalnis atseikėjo dar vieną tolimą metimą, Edvinas Jezukevičius bei Evaldas Džiaugys pridėjo po dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 11:6 bei įgijo triuškinamą pranašumą – 75:57.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs L. Aukštikalnis pelnė 22 taškus (1/1 dvit., 5/6 trit., 5/5 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 2 sykius suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„Sūduva-Mantinga“: Lukas Aukštikalnis 22 (5/6 trit.), Žygimantas Šimonis 15 (1/4 dvit., 3/9 trit., 9 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 14 (4/6 dvit.), Aurimas Kieža 11 (5/8 dvit.).

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 26 (8/10 dvit., 3/11 trit.), Herkus Kumpys 11, Karolis Sapiega 9.