Kovingai atsitiesę palangiškiai triumfavo prieš „Telšius“

Nuotr. M.Miltakis

Vienuoliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Palangos „Kuršiai“ (11-12).

Povilo Šakinio auklėtiniai namie 71:66 (14:27, 16:15, 23:7, 18:17) nugalėjo „Telšių“ (18-5) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 27:14 ir įgijo 13 taškų persvarą.

Visgi po pertraukos šeimininkai atkuto ir atsakė galingu trečiuoju kėliniu (23:7), o po Karolio Sapiegos dvitaškio įgijo 4 taškų pranašumą (53:49).

Ketvirtajame ketvirtyje „Kuršiai“ surengė mini spurtą 6:0 ir likus 5 minutėms po Dereko Haneso dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (65:55).

Telšiškiai nepasidavė: atsakė atkarpa 7:0 ir po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (62:65).

Tačiau tai buvo viskas, ką nuveikė vicečempionai. D. Hanesas ir Herkus Kumpys sumetė baudas bei įtvirtino šeimininkų pergalę (70:64).

Palangos komandai D. Hanesas per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Telšių“ ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Norkus, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (6/9 dvit., 1/1 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 20 (8/13 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Tadas Kararinas 14 (4/6 trit.), Laurynas Mikalauskas 11 (7/10 baud., 11 atk. kam.), Karolis Sapiega 9 (7 atk. kam.), Herkus Kumpys 8 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 13 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 10 (3 per. kam.), Deividas Rasys 9 (2 blok., 4 kld.), Ignas Razutis (4 rez. perd.) ir Edgaras Stanionis (1/5 trit.) po 7.