Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų 2021 m. Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino du projektus

Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų 2021 m. Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino du projektus

Iš Palangos miesto savivaldybės lėšų 2021 metais Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendino du projektus: vaikų vasaros stovykla ,,Sveika mano vasara” ir suaugusiųjų mokymai ,,Širdis Tau padėkos”. Šios veiklos sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo ir aktyvaus dalyvavimo. O gyventojų motyvacija po dalyvavimo veiklose rinktis sveikesnį gyvenimo būdą – labiausiai džiuginantis darbo rezultatas!

Stovykla vaikams „Sveika mano vasara“ šiais metais jau trečią kartą subūrė vaikus ne tik smagiai, bet ir prasmingai praleisti laiką.

Vasaros atostogų metu Palangos miesto savivaldybės ugdymo įstaigų pradinių klasių vaikams organizuota dienos stovykla, kurios uždavinys –  patraukliomis formomis organizuoti vaikų užimtumą, formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius. Vaikai buvo mokomi kasdienio fizinio aktyvumo, traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencijos, sveikos mitybos taisyklių, taisyklingos burnos higienos, psichikos sveikatos stiprinimo.

Vietos į visas tris stovyklos pamainas buvo užpildytos vos per 1 val. nuo registracijos paskelbimo. Tai leidžia daryti išvadą, kad ši veikla ypatingai reikalinga, naudinga, todėl ypač svarbu užtikrinti jos tęstinumą.

Rudens pradžioje vykdytas projektas „Širdis Tau padėkos“. Pirmiausia organizuoti dviejų dienų mokymai suaugusiems, orientuoti į fizinio aktyvumo skatinimą bei psichikos sveikatos stiprinimą. Jų metu dalyviai turėjo galimybę išbandyti Tai Či praktiką, išklausyti kineziterapeuto patarimų, užsiimti dailės terapija, mėgautis afrikietiškų būgnelių garsais ir sužinoti psichikos sveikatos stiprinimo paslapčių.

Po šių mokymų, užtikrinant tęstinumą, dalyviai taip pat buvo kviečiami dalyvauti tokiuose sveikatos stiprinimo ir sveikatos raštingumo didinimo užsiėmimuose, kaip: „Sveiko kūno receptas“, „Kaip užtikrinti miego kokybę?“, „Praktiniai mitybos mokymai su homeopate ir mitybos specialiste Deimante Rapalyte-Kuliešiene“.

Po mokymų, susipažinus su dalyviais, betarpiškai su jais bendraujant, pastebėta motyvacija koreguoti savo gyvenimo būdą, rinktis sveikatai palankesnę mitybą, užsiimti fiziniu aktyvumu ir skirti laiko savo psichikos sveikatos stiprinimui.

Dalyviai ir organizatoriai dėkoja Palangos miesto savivaldybei už suteiktą galimybę puoselėti sveikatą įvairiausiais būdais ir prisidėti prie gyventojų sveikatos gerinimo!

Exchange Rates
USD 0,956