Jauniausios Palangos tinklininkės turnyre Kaune iškovojo trečią vietą

Šiandien, mažiausios U12 Palangos tinklininkės dalyvavo Kauno Žiemos taurėje 2021. Turnyre dalyvavo net 15 komandų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Jonavos, Druskininkų ir Palangos. Pavargusios ir prisipildžiusios sportinių emocijų parvežė namo bronzos medalius ir Kalėdų senelio dovanas bei linkėjimus.

Geriausiomis žaidėjomis Palangos komandose tapo Gustė Kornišinaitė ir Justė Kniežaitė.

Jauniausios Palangos tinklininkės turnyre Kaune iškovojo trečią vietą, nuotrauka-1 Jauniausios Palangos tinklininkės turnyre Kaune iškovojo trečią vietą, nuotrauka-2

„Didžiulis ačiū už puikią organizaciją ir šiltą priėmimą turnyro organizatoriams Kauno SM Startas ir Jolitai Kontvainienei“, – sakė trenerė Diana Mažeikė.

Jauniausios Palangos tinklininkės turnyre Kaune iškovojo trečią vietą, nuotrauka-3
Palanga tinklinis Palangos tinklinis trenerė Diana Mažeikė Palangos sporto centras tinklinio turnyras Kauno Žiemos taurėje 2021 3 vieta geriausios žaidėjos Gustė Kornišinaitė Justė Kniežaitė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.