Palangos „Kuršiai“ sutriuškinti Gargžduose

Matas Miltakis nuotr.

Lemiamame rungtynių kėlinyje dominavę „Gargždai“ (17-4) iškovojo septynioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Gargždų klubas savo aikštėje 88:67 (19:22, 18:17, 29:22, 22:6) įveikė Palangos „Kuršius“ (9-12).

Antrajame kėlinyje po Nojaus Naivoro taškų „Kuršiai“ susikūrė apčiuopiamą 9 taškų pranašumą (39:30), tačiau Arvydo Kačino dvitaškis, Giedriaus Sakalo tritaškis ir Mariaus Runkausko baudų metimai prieš ilgąją pertrauką priartino lygos lyderius prie Palangos komandos (37:39).

Lemiame kėlinyje „Gargždai“ supančiojo savo varžovus  gynybos gniaužtuose – leido įmesti vos 6 taškus, o patys paspruko į priekį ir šventė užtikrintą pergalę.

Gargždų komandai Marius Runkauskas per 26 minutes pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Šiame susitikime M. Runkauskui pritrūko dviejų taškų, kad jis pagerintų savo rezultatyvumo rekordą „7bet-NKL“ čempionate. Mače su Kauno r. „Atletu“ gynėjas pelnė 28 taškus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Derekas Hanesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 27 taškai (7/10 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Gargždai“: Marius Runkauskas 27 (4/6 dvit., 5/8 trit., 27 naud.), Mantas Ruikis 18 (2/4 trit., 8/9 baud.), Simas Galdikas 15 (5/7 dvit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Mindaugas Stašys 12 (6/6 baud., 6 rez. perd.), Giedrius Sakalas 9 (2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 27 (7/10 dvit., 4/6 trit., 25 naud.), Tadas Kararinas 10 (2/4 trit.), Karolis Sapiega 9 (4/5 dvit., 0/7 trit.), Tadas Budrys 7.

Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr. Matas Miltakis nuotr.