Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ nusileido savo pranašumą įrodžiusiems Palangos „Vakarų tinklinis“ komandai

Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ nusileido savo pranašumą įrodžiusiems Palangos „Vakarų tinklinis“ komandai

Gruodžio 11d. 18:00val. Kauno sporto mokykloje „Startas“ savo šeštąsias rungtynes „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato I lygoje sužaidė aikštelės šeimininkai Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ ir svečiai Palangos „Vakarų tinklinis“komandos. Po trijų setų kovos penktąją pergalę per šešerias rungtynes į savo sąskaitą įsirašė svečiai Palangos „Vakarų tinklinis“ekipa.

Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ nusileido savo pranašumą įrodžiusiems Palangos „Vakarų tinklinis“ komandai, nuotrauka-1

Susitikimą geriau pradėjo Palangos „Vakarų tinklinis“, kurie iškart šovė į priekį (4:9), bei pratęsią sėkmingą atkarpą seto eigoje susikrovė didelį pranašumą (6:15). Tiesa aikštelės šeimininkai šiek tiek stabilizavo situaciją ir sumažino deficitą (13:17). Tačiau svečiai neleido labiau sumažinti turimos persvaros, bei taip laimėjo pirmąją rungtynių dalį rezultatu (19:25).

Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ nusileido savo pranašumą įrodžiusiems Palangos „Vakarų tinklinis“ komandai, nuotrauka-2

Antrosios rungtynių dalies startas buvo panašus į pirmojo seto pradžia, svečiai iš Palangos ir vėl greitai įgijo pranašumą (4:9). Tačiau šį kartą aikštelės šeimininkai Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ seto eigoje ne tik sušvelnino rezultatą (14:16), bet ir jį išlygino (18:18), bei galiausiai išsiveržė į priekį (21:19). Nors aikštelės šeimininkai ir buvo atsidūrę per 2 taškus nuo laimėto seto (23:22) lemiamą žodį antrojoje rungtynių dalyje tarė svečiai iš Palangos jie laimėjo paskutinius 4 iš 5 seto taškų, bei rezultatu (24:26) laimėjo ir antrąjį kėlinuką.

Paskutinėje susitikimo dalyje, kaip jau buvo įprasta šiame mače ir vėl geriau startavo Palangos „Vakarų tinklinis“ (6:9). Analogiškai antrajai rungtynių daliai šeimininkai Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ ir vėl atsitiesė, bei seto eigoje išlygino rezultatą (15:15). Tiesa palangiškiai ir vėl atitrūko į priekį pelnę 4 taškus be atsako (15:19), nors aikštelės šeimininkai dar kartą sumažino atsilikimą iki minimumo (20:21), seto pabaigą ir vėl sėkmingiau sužaidė Palangos „Vakarų tinklinis“ komanda, bei laimėdami ir trečiąją rungtynių dalį (23:25) į savo sąskaitą įsirašė jau penktąjį laimėjimą per šešerias rungtynes.

Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ nusileido savo pranašumą įrodžiusiems Palangos „Vakarų tinklinis“ komandai, nuotrauka-3

Po rungtynių vienas iš Palangos Vakarų tinklinis“ komandos žaidėjų pasidalino mintimis apie šiandienos rungtynes: Šiandienos pergalę lėmė geriau sužaistos seto pabaigos, varžovai dar gana jauni, todėl mūsų patirtis leido geriau žaisti seto pabaigose. Sveikinu savo komandą jau su penktąją pergalę šitame sezone I lygos pirmenybėse.

Palanga tinklinis Palangos tinklinis „TOP SPORT“ Lietuvos vyrų I lyga Palangos „Vakarų tinklinis“ Kauno sporto mokykloje „Startas“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,956