Dramatiškame susitikime pergalę šventė „Neptūnas-Akvaservis“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Sunkiose rungtynėse pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (3-9), pratęsdamas 3 laimėtų rungtynių seriją.

Uostamiesčio klubas išvykoje 64:62 (21:17, 23:16, 13:21, 7:8) įveikė Palangos „Kuršius“ (4-10).

Likus paskutinei rungtynių minutei rezultatas buvo lygus (62:62), o kamuolį savo rankose turėjo „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai.

Lukas Kreišmontas paleido kamuolį per Karolio Sapiego rankas ir vidutinio nuotolio metimą pataikė, išvesdamas uostamiesčio ekipą į priekį (64:62).

Po Povilo Šakinio minutės pertraukėlės Derekas Hanesas pats veržėsi po krepšiu – aplink jį nebuvo nė vieno varžovo, bet amerikietis lengvą metimą iš po krepšinio pramėtė.

Likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Neptūnas-Akvaservis“ atakos laiką maksimaliai iššvaistė, bet ataka buvo nerezultatyvi.

Kitoje aikštės pusėje tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms vėl iniciatyvos ėmęsis D. Hanesas galėjo lyginti rezultatą ir išvesti komandą į pratęsimą, tačiau sudėtingas metimas tikslo nepasiekė.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Lukas Kreišmontas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 16 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 3/6 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Kuršių“ komandai Herkus Kumpys per 33 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 6/10 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Herkus Kumpys 16 (2/5 trit., 6/10 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 14 (6/12 dvit., 11 atk. kam.), Derekas Hanesas 10 (4/12 dvit., 4 rez. perd.), Tadas Kararinas 7 (2/5 trit.).

„Neptūnas“: Lukas Kreišmontas 16 (3/8 trit., 5 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 11 (10 atk. kam.), Matas Vaitkus 9 (6 rez. perd.), Radvilas Kneižys (2/3 trit.) ir Oskaras Pleikys (10 atk. kam., 5 kld.) po 7.