„Kuršiams“ nesiseka atrasti rakto į pergales

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Kauno rajono. „Atleto“ (7-5) krepšininkai šventė septintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate – namuose 74:59 (20:13, 16:16, 18:19, 20:11) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (4-8).

Nuo pat rungtynių pradžios „Atletas“ demonstravo geležinę gynyba – per pirmąsias 7 rungtynių minutes leido svečiams įmesti vos 4 taškus (12:4).

Lauryno Mikalausko atkovoti kamuoliai tiek gynyboje, tiek puolime bei taiklūs metimai neleido „Atletui“ nutolti prieš ilgąją pertrauką (36:27).

Ketvirtajame kėlinyje likus šešioms minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai iš Palangos sumažino deficitą iki 5 taškų (52:57), tačiau tai buvo paskutinis jų rimtesnis mėginimas perlaužti rungtynes. Iniciatyvą susigrąžinęs „Atletas“ triumfavo.

Kauno raj. komandai Gytis Sirutavičius per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/7 trit., 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė L. Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 8 taškai (4/7 dvit.), 12 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas ir 17 naudingumo balų.

„Atletas“: Dominykas Bučas (4/6 trit., 5 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius (5/7 trit., 6 atk. kam., 26 naud.) po 18, Amandas Urkis (2/4 trit.), Ignas Juškevičius po 8.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 16 (7/12 dvit., 7 kld.), Vidmantas Užkuraitis 10 (2/5 trit.), Laurynas Mikalauskas 8 (4/7 dvit., 12 atk. kam.), Justinas Youngas 7.