„Maxima“ parduotuvėse pirkėjams kaukės bus išduodamos nemokamai

„Maxima“ parduotuvėse pirkėjams kaukės bus išduodamos nemokamai

Nuo lapkričio 15 d. įsigaliojant reikalavimui prekybos vietose dėvėti tik medicinines kaukes ar respiratorius, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atėjusiems apsipirkti nemokamai suteiks vienkartinę medicininę veido kaukę.

„Šiuo metu mūsų prioritetas – darbuotojų ir pirkėjų saugumo užtikrinimas. Dėl to vadovaudamiesi Vyriausybės reikalavimu nuo lapkričio 15 d. į visas „Maxima” parduotuves klientai galės užeiti tik su respiratoriais arba vienkartinėmis medicininėmis kaukėmis. Tokių neturintiems, pastarąją išskirsime nemokamai“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Kaukės pirkėjams paprašius bus išduodamos informacijos kasose, taip pat jas galima bus gauti pas darbuotojus, kurie reguliuoja srautus, tikrina galimybių pasus. Mažesnėse parduotuvėse, kuriose informacijos kasų nėra, kaukės bus dalijamos vienoje iš įprastų kasų.

Apsipirkimo metu prašome būti sąmoningais: teisingai dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas bei į parduotuves stengtis eiti kaip galime rečiau.

„Rekomenduojame apsilankymus parduotuvėse planuotis iš anksto, pasiruošti reikiamų prekių sąrašą, apsipirkti ilgesniam laikui ir stengtis parduotuvėje nebūti ilgiau, nei būtina. Be to, į parduotuves patariama atvykti apsipirkti vieniems – be šeimos narių ar draugų“, – teigia E. Dapkienė.

„Maxima“ parduotuvėse šiuo metu laikomasi sugriežtintų higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija.

Didelis dėmesys yra skiriamas ne tik klientų, bet ir darbuotojų saugumui užtikrinti. Visi prekybos tinklo darbuotojai yra aprūpinti būtinosiomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis, pirštinėmis, dezinfekciniais rankų skysčiais. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra, jeigu darbuotojai jaučiasi prastai ar turi peršalimo bei gripo simptomų, jų prašoma likti namuose. Taip pat visiems COVID-19 infekcija susirgusiems darbuotojams, kurie gydosi ligoninėje, bendrovė savo lėšomis moka pašalpas.

„Maxima“ inf. 

„Maxima“ parduotuvės medicinines kaukės nemokamos medicinines kaukės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933