Palangos policija ragina galimybių pasus naudoti atsakingai

Palangos policija ragina galimybių pasus naudoti atsakingai

Nuo 2021 m. rugsėjo vidurio einant į kai kurias parduotuves, prekybos centrus, pramogų vietas, viešojo maitinimo įstaigas ir t. t., reikalingas galimybių pasas. Tokia tvarka ir kitais ribojimais siekiama suvaldyti situaciją dėl COVID-19 ligos – mažinti naujų užsikrėtimų skaičių.

Klaipėdos apskrities policija ragina laikytis galiojančių ribojimų ir rekomendacijų, o galimybių pasą naudoti atsakingai – saugoti šį dokumentą, neleisti juo pasinaudoti kitiems asmenims, nes už tai gresia administracinė arba baudžiamoji atsakomybė. Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. visoje Klaipėdos apskrityje už antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimą arba pagrobtojo panaudojimą jau yra pradėti 22 ikiteisminiai tyrimai (pagal LR BK 302 str.) Devynis iš jų yra pradėję Klaipėdos miesto pareigūnai, 7 – Klaipėdos rajono, 3 – Plungės rajono, 2 – Kretingos rajono ir vieną Palangos miesto pareigūnai. Įtariamiesiems gresia bauda, areštas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Už įvairius karantino reikalavimų pažeidimus per tą patį laikotarpį yra surašyta 11 protokolų (pagal LR ANK 45 str.). Keturi surašyti Klaipėdos mieste, po du – Palangoje ir Plungės r., Po vieną – Klaipėdos, Kretingos ir Skuodo rajonuose.

Elkitės atsakingai – nerizikuokite savo ir artimųjų sveikata, o gal ir gyvybe. 

Klaipėdos apskr. VPK inf.
Policija raginimas galimybių pasas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933