„Wizz Air“ skraidys iš Palangos į Kijevą

„Wizz Air“ skraidys iš Palangos į Kijevą

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša, kad pradės skraidyti nauja kryptimi iš Palangos į Kijevą (Ukraina). Bilietus šiam skrydžiui galima įsigyti jau dabar bendrovės interneto svetainėje wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle.

Pirmasis lėktuvas iš Palangos į Kijevą pakils 2022 m. kovo 29 d., skrydžiai planuojami du kartus per savaitę, antradieniais ir šeštadieniais. Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur*.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo ateinančių metų kovo Ukrainos sostinę galėsite pasiekti ne tik skrydžiu iš Vilniaus oro uosto, bet ir iš populiariausio Lietuvos pajūrio kurorto Palangos. Tikimės, kad mūsų klientai iš Vakarų Lietuvos pasinaudos šia galimybe keliauti saugiai, patogiai ir už geriausią prieinamą kainą. Kviečiame šeimas, draugų grupes ir verslo atstovus atrasti Kijevo kryptį iš Palangos, o keleivius iš Kijevo - apsilankyti Palangoje“, - sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas pastebi, kad tiesioginį skrydį tarp Palangos ir Kijevo kaip itin svarbų tikslą susisiekimui gerinti susitikimuose įvardino daugelis Vakarų Lietuvos regiono institucijų, savivaldybių, verslo atstovų ir asociacijų.

„Džiaugiamės tuo, kad sėkmingai veikia Lietuvos oro uostų taikoma skrydžių atstatymo strategija, o to rezultatas – dar viena reguliari kryptis Palangos oro uoste jau kitais metais. Paklausa šiam skrydžiui auga tiek atvykstamojo turizmo, tiek verslo, tiek ir migrantų segmentuose, todėl prognozuojame, jog kitais metais keleivių srautas iš ir į Ukrainą sudarys bene didžiausią dalį keleivių srauto šiame oro uoste“, - teigia Aurimas Stikliūnas, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

Siūlo pasirūpinti saugumu

Vykdami į Kijevą keliautojai taip pat gali įsigyti „Wizz Flex“ paslaugą, kuri leidžia nemokamai atšaukti skrydį, likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki išvykimo, ir iškart atgauti visą sumokėtą mokestį oro linijų kreditais. Įsigijusieji paslaugą taip pat turi galimybę skrydžio datas ir kryptis keisti tiek kartų, kiek nori.

„Wizz Air“ taip pat siūlo naudotis nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacija apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

Nuo pandemijos pradžios “Wizz Air” taiko papildomas higienos priemones, kurios užtikrina keleivių ir įgulos saugumą. Įlaipinimo ir išlaipinimo metu rekomenduojama laikytis saugaus atstumo, norint sumažinti nebūtinų fizinių kontaktų tikimybę oro uoste, keleiviai raginami į skrydžius registruotis ir visas papildomas paslaugas (pvz. registruotą bagažą) užsisakyti internetu. „Wizz Air“ naudoja „Hepa“ filtrus, kurie iš bendrovei priklausančių orlaivių salono oro išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų, viso skrydžio metu keleiviai ir įgulos nariai privalo dėvėti veido kaukes.

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

Palanga Wizz Air skrydis Kijevas Palangos oro uostas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933