Centrinėse savaitės rungtynėse įveikti varžovų iš Marijampolės nepavyko

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-1) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 97:86 (16:20, 33:10, 25:24, 23:29) įveikė Palangos „Kuršių“ (4-6) krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Marijampoliečiai rungtynes perlaužė po itin sėkmingo antrojo kėlinio. Lukas Aukštikalnis pataikė tritaškį, Edvinas Jezukevičius realizavo baudas, dar du taškus pridėjo Justas Nausėdas, o svečiai ketvirtį užbaigė įspūdingu 21:0 spurtu ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 49:30.

„Sūduva-Mantinga“ antrąjį kėlinį laimėjo 33:10. Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas. Antroje mačo dalyje Marijampolės klubas ženkliai savo persvaros nepadidino, tačiau Palangos klubui apie sugrįžimą į rungtynes pagalvoti taip pat neleido.

„Taip ir tikėjomės, kad lengva nebus, – po rungtynių sakė traumą vis dar besigydantis Aurimas Urbonas. – Pas juos ateina nemažai sirgalių, jie žaidžia ant emocijų. Turėjome omenyje, kad reikia susiginti, o užpulti užpulsime. Gal tik rungtynių pabaigoje neišlaikėme koncentracijos.“

„Treneris per ilgąją pertrauką ir pasakė, kad reikia susikaupti gynyboje. Pradžia buvo gera, tiesiog neįmetėme, o galų gale gynyba davė rezultatą“, – pridėjo A. Urbonas.

Šiose rungtynėse vyr. treneriu buvo komandos vadovas Vytautas Skučas. Treneriai Marius Kiltinavičius ir Emilijus Petrauskas negalėjo vadovauti komandai dėl COVID-19.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Edvinas Jezukevičius pelnė 21 tašką (4/4 dvit., 2/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą bei išprovokavo 5 pražangas.

Palangos komandai Derekas Lawrence'as Hanesas per 31 minutę pelnė 27 taškus (8/13 dvit., 1/4 trit., 8/11 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 27 (8/13 dvit., 8/11 baud., 26 naud.), Karolis Sapiega ir Ernestas Jaškus po 12, Vidmantas Užkuraitis 10.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 21 (4/4 dvit., 7/8 baud.), Lukas Aukštikalnis 17 (3/11 trit.), Ignas Labutis 14 (5/9 dvit., 1/4 trit., 11 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 13 (8 atk. kam.), Šarūnas Beniušis ir Tautvydas Kliučinykas po 11.

NKL Palangos „Kuršiai“ krepšinis Palangos krepšinis Marijampolės „Sūduva-Mantinga“