Kaimynų mūšyje Palangoje triumfavo „Kretinga“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Antrąją pergalę paeiliui ir trečiąją apskritai „7bet-NKL“ iškovojo „Kretinga“ (3-5), išvykoje 85:81 (16:24, 22:11, 23:16, 24:30) nugalėjusi Palangos „Kuršius“ (4-4).

Kretingiškiai užtikrintai laimėjo antrą ir trečią kėlinius bei prieš lemiamas 10 minučių turėjo 10 taškų persvarą – 61:51.

Ketvirtajame kėlinyje pranašumas pasiekė 14 taškų ribą, o iki keturių taškų skirtumo palangiškiai priartėjo tik pačioje mačo pabaigoje.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (8/9 dvit., 3/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Palangos komandai Derekas Hanesas per 35 minutes pelnė 27 taškus (8/14 dvit., 1/4 trit., 8/10 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 27 (8/14 dvit., 8/10 baud., 8 rez. perd., 3 per. kam., 35 naud. bal.), Karolis Sapiega 12 (5 atk. kam.), Vidmantas Užkuraitis 10 (3/4 trit.), Tadas Kararinas 8, Justinas Youngas 7.

„Kretinga“: Rytis Zabita 19 (8/9 dvit., 5 atk. kam.), Aidas Viskontas 17 (5/7 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Kornelijus Stonkus (3/3 trit.), Eimantas Žilius (3/4 trit., 7 atk. kam.) po 14, Domininkas Matutis 10 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Edgaras Preibys 7.