Kėdainiuose įvyko Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos – moksleivių taurės varžybos

Spalio 24 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos – moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai, kurie parodė ryžtą ir atkaklumą kovų metu.

U10 amžiaus grupėje vicečempionu tapo Aras Barzdžius, kuris pusfinalyje užtikrintais, tvirtais smūgiais įveikė bendraklubį F. Čeginską, tačiau finale teko pripažinti varžovo pranašumą.

U11 amžiaus grupėje bronzos medalius iškovojo Agota Marija Granickaitė ir Kajus Rutkauskas.

U12 amžiaus grupėje bronzos medalius iškovojo Deiva Sudintaitė ir Denas Razmas.

Garbingai kovojo, bet ant prizininkų pakilos nepakilo: Domas Vavilovas, Linas Skališius, Rūta Petraitytė, Aurimas Dikšaitis.

Sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis, džiaugiasi jaunųjų auklėtinių tobulėjimu bei įgauta patirtimi.