Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”

2021 m. spalio 22-23 d. Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, kuriame varžėsi net 25-ios  U12, U13 ir U14 mergaičių komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Jonavos ir Palangos. Dalyvių emocijos liejosi per kraštus.  Buvo visko per tas dvi dienas – džiaugsmas, ašaros,  baimė, noras laimėti ir nusivylimas dėl pralaimėjimo, stresas, nuovargis…

Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, nuotrauka-1

U12 mergaitėms, kurioms tik 8-10 metų, tai buvo pirmosios gyvenime tinklinio varžybos. Turnyre pareiškė norą dalyvauti 8-ios šio amžiaus grupės komandos. Pirmąją vietą mažiausiųjų grupėje iškovojo Vilniaus sporto centro “Tauras” komanda. Antrąją vietą užėmė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro komanda. Palangos mažosios mergaitės, treniruojamos trenerės Dianos Mažeikės, pogrupio kovose rezultatu 2:0 nugalėjo Klaipėdos ir Kauno II-ą komandas, bet 1:2 paralaimėjo Jonavos I-ai komandai. Kovoje dėl trečiosios vietos mergaitės labai įtemptose varžybose įveikė  Kauno I-ą komandą, ir užėmė trečiąją vietą bei pasipuošė bronzos medaliais.  Geriausia žaidėja U12 grupės žaidėja buvo pripažinta vilnietė Reda Tretjakovaitė.

Po mažiausiųjų dalyvių pasirodymų į kovą stojo U13 mergaitės, vienuolikmetės penktokės. Šioje grupėje žaidė 9 komandos. Palangą atstovavo net tris komandos (trenerė Diana Mažeikė). Mūsų mergaitės pademonstravo puikų žaidimą, nugalėjo visas varžoves pogrupiuose ir finale žaidė tarpusavyje “taškas į tašką”. Geriausia šio amžiaus žaidėja tapo palangiškė Ūla Vasiliūnaitė, kuri aikštelėje žaidė labai kovingai ir pelnė daugiausiai taškų savo komandai. Trečiąją vietą U13 grupėje užėmė Vilniaus sporto centro “Tauras” komanda.

Deja, U14 amžiaus grupėje, palangiškėms nepavyko pasiekti aukštesnio rezultato. Pritrūko šiek tiek sėkmės ir pastangų. Jos žaidė labai banguotai, nesugebėjo suvaldyti streso ir emocijų, nesugebėjo išpildyti trenerės duodamų užduočių, ir pralaimėjo vos keliais taškais stiprioms Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos komandoms.  Jos užėmė 7-ą vietą iš 8-ių komandų. Bet mergaitės pasisėmė be galo reikalingos varžybinės patirties. Pirmąją ir antrąją vietą U14 grupėje  pasidalino Kauno sporto centro “Startas” komandos, trečiąją vietą iškovojo Vilniaus sporto centro “Tauras” komanda. Geriausia žaidėja buvo išrinkta Kauno žaidėja Marta Slivko.

Turnyras buvo labai naudingas visoms komandoms. Žaidėjos pasitikrino savo galimybes, pamatė klaidas, kurias reikia taisyti, pamatė pavyzdį, kurio reikia siekti - gražų nugalėtojų demonstruotą žaidimą. O toliau Palangos tinklininkių laukia didelis ir sunkus darbas treniruotėse, nes jų komandos šūkis “Mes už Palangą” įpareigoja būti kovingomis sportininkėmis. Sėkmės jums mergaitės!

Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, nuotrauka-3 Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, nuotrauka-4 Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, nuotrauka-5 Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, nuotrauka-6 Palangoje vyko didžiulis tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo”, nuotrauka-7
Palanga tinklinis Palangos tinklinis trenerė Diana Mažeikė Palangos sporto centras tinklinio turnyras “Palangos auksinis ruduo” sportinė apranga erima