Planuojami vykdyti magistralinio dujotiekio remonto darbai

Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.

Siekdama užtikrinti dujų perdavimo sistemos saugumą ir patikimumą AB „Amber Grid“ spalio 25 – 29 dienomis atliks magistralinio dujotiekio remonto darbus magistralinio dujotiekio atkarpoje Gargždai – Palanga.

Planuojama 28 kilometrų dujotiekio atkarpoje atlikti diagnostikos darbus, įvertinti dujotiekio būklę bei pašalinti jau identifikuotus neženklius pažeidimus. Ši dujotiekio atkarpa buvo nutiesta dar 1971 metais, todėl būtina atlikti reikiamus dujotiekio patikrinimo darbus.

Dėl suplanuotų darbų galimas didesnis triukšmo lygis bei galimas kvapas išleidžiant dujas iš vamzdyno į aplinką Gargždų miesto prieigose, netoli magistralės Klaipėda – Vilnius bei Vydmantų kaime. Pagal pirminį darbų planą, dujų išleidimas trijuose taškuose planuojamas spalio 27 dieną, apie 22 val. Dėl šių darbų arčiau minėtų dujotiekio atkarpų gyvenantys gyventojai gali girdėti padidėjusį triukšmą. Šiuos darbus planuojama atlikti per pusvalandį.

Siekdami užtikrinti minėto regiono gyventojų informavimą, iškabinome informacinius pranešimus viešose erdvėse bei palikome pranešimus gyventojų pašto dėžutėse.  Taip pat informavome ir bendrąjį pagalbos numerį ir atitinkamas institucijas, kad tinkamai būtų suvaldytas aplinkinių gyventojų informavimas, jei gyventojai kreiptųsi išgirdę triukšmą, ar užuodę į aplinką išleistų dujų kvapą.

Norime patikinti, kad šiems darbams atsakingai ruošiamės ir Palangos, Vydmantų bei Gargždų gyventojai dujų tiekimo sutrikimų nepajus. Įmonė pasirūpins trimis suspaustų dujų cisternomis (dujovežiais), kurios jau nuo pirmadienio bus lokalizuotos Vydmantų kaime.

Dėkojame už supratimą ir tikimės, kad šiuos darbus, kurie prisidės prie dujų sistemos saugumo didinimo, atliksime kaip įmanoma greičiau, netrikdydami aplinkinių gyventojų ramybės.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į AB „Amber Grid“ Sistemos valdymo centrą, tel. (8 5) 236 0121, 236 0122, mob. tel. 8 699 07301

magistralinis dujotiekis remonto darbai Gargždai – Palanga AB „Amber Grid“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938