Palangoje atgyja vyrų tinklinio tradicijos – visi kviečiami palaikyti Palangos „Vakarų tinklinį“

Palangoje atgyja vyrų tinklinio tradicijos – visi kviečiami palaikyti Palangos „Vakarų tinklinį“

Nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Palangoje nebuvo vyrų tinklinio komandos, kuri atstovautų mūsų puikųjį kurortą. 

Lietuvos tinklinio čempionatuose dalyvaudavo merginų ir vaikinų komandos savo amžiaus grupėse, tačiau suburti vyrų tinklinio komandos ilgai nepavyko. Ir pagaliau po daugelio metų į Palangą grįžta vyrų tinklinio komanda – Palangos „Vakarų tinklinis“. 

Vienas iš  komandos steigėjų yra buvęs Palangos sporto centro tinklininkas Albertas Sysojevas bei jo kolega Laurynas Gedminas. 

Šie jauni vyrukai puoselėja viltį atgaivinti visų palangiškių aistrą tinkliniui. Jie norėtų, kad tinklinis taptų visų mėgstama sporto šaka Palangoje. Juk kurorte yra puikios sąlygos ne tik salės tinkliniui, bet ir paplūdimio tinkliniui. 

Jie ypač tikisi, kad kurorto vaikai ir jaunimas susidomės tinkliniu.

Albertas Sysojevas yra baigęs Palangos miesto sporto mokyklą, atstovavęs Palangos miestui respublikinėse bei tarptautinėse varžybose. Albertas tris kartus buvo pakliuvęs į Palangos geriausių sportininkų dešimtuką. Buvo Palangos tinklinio komandos kapitonas, vienas geriausių savo amžiaus paplūdimio tinklinio žaidėjų Lietuvoje. 

Pirmieji Alberto treneriai buvo Irena ir Rimas Švaniai. Buvę treneriai labai šiltai kalba apie savo auklėtinį, kuris, anot jų, tiesiog „gimė ir augo“ tinklinio aikštelėse.

Laurynas Gedminas, kitas Palangos „Vakarų tinklinio“ steigėjas, ir taip pat komandos treneris, sakė, kad komandą baigė komplektuoti prieš du mėnesius. 

Laurynas 2017 metais įkūrė „Vakarų tinklinio mokyklą“ Klaipėdoje. Jis sėkmingai dirba joje iki šiol, o nuo 2016 metų treniruoja vaikus ir Klaipėdos tinklinio akademijoje.

Jis kasmet rengia vaikų tinklinio stovyklas ir savo gyvenimą yra pašventęs tinkliniui.

Nors komanda buvo suburta neseniai, abu vyrai yra ryžtingi ir veržlūs, planuoja, kad kurorto tinklinio komandai pavyks pasiekti aukščiausias vietas. Jie svajoja, kad prie naujos kurorto komandos prisijungtų daugiau palangiškių tinklininkų, kurie galėtų tobulinti savo žaidybinius įgūdžius.

Anot Lauryno ir Alberto, tai būtų stimulas ir kitiems Palangos jauniesiems tinklininkams.

Šį sekmadienį, spalio 24 dieną, 13 val. 30 min., kviečiame visus Palangos gyventojus, tiek vyresnius, tiek jaunesnius – VISUS neabejingus tinkliniui, atvykti į Palangos „Vakarų tinklinio“ komandos pirmąsias Lietuvos vyrų tinklinio pirmos lygos čempionato rungtynes ir palaikyti ją gausiais aplodismentais bei padrąsinamaisiais šūkiais.

Įėjimas nemokomas. Varžybos vyks Palangos sporto arenoje, Sporto gatvė Nr.3

Palangos sporto centras tinklininkas Albertas Sysojevas Laurynas Gedminas Palangos tinklinis Palangos „Vakarų tinklinio“ komanda Lietuvos vyrų tinklinio pirmos lygos čempionatas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938