Paskutinėmis minutėmis Mažeikiuose spurtavę „Kuršiai“ iškovojo antrąją pergalę paeiliui

Mato Miltakio nuotr.

Antrą pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Palangos Kuršiai (2-1).

Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 72:66 (20:17, 20:21, 15:14, 17:14) nugalėjo be pergalės liekančius „Mažeikius“ (0-3).

Likus mažiau nei 3 minutėms šeimininkai dar pirmavo (63:61), tačiau Karolio Sapiegos ir Dereko Lawrence'o Haneso vedami palangiškiai spurtavo 9:0 ir išsprendė rungtynių likimą – 70:63.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Tadas Kararinas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudų metimai), 9 atkovoti kamuoliai ir 21 naudingumo balas.

Mažeikių komandai Medas Kuprijanovas per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/3 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 15 (2/5 trit., 5 kld.), Medas Kuprijanovas 12 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Mindaugas Motuzas 11 (4/7 dvit.), Torrance'as Nicholasas Rowe'as 10 (2/3 trit.).

„Kuršiai“: Tadas Kararinas 18 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Karolis Sapiega 14 (5/9 dvit., 10 atk. kam.), Derekas Lawrence'as Hanesas 11 (3/7 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Herkus Kumpys 9 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Ernestas Jaškus (1/5 trit.), Tadas Budrys (4/6 dvit.) po 8.