Maršrutiniu taksi į Palangą ir Kretingą – su QR kodo bilietais

Maršrutiniu taksi į Palangą ir Kretingą – su QR kodo bilietais

Šią savaitę maršrutiniuose taksi į Palangą ir Kretingą kelionės dokumentu taps nebe kasos aparatu išspausdintas, o pažymėtas vairuotojo parduodamas popierinis bilietas. 

Palangos ir Kretingos maršrutiniuose taksi 31M ir 32M taps galima už kelionę atsiskaityti vairuotojo parduodamais kartiniais bilietais su QR (greitojo atsako) kodu.

Bilietas žymimas taip pat kaip ir miesto autobusuose: bilieto nugarėlę su kodu reikia glausti prie stiklinio langelio komposterio apačioje. Nuskaičius bilietą komposteryje pasirodo informacija, kad bilietas pažymėtas. Tuo pačiu tą parodys ir žalių komposterio lempučių žybtelėjimas bei garsinis signalas – viskas taip pat, kaip ir žymint miesto autobuso popierinį bilietą.

„Šių ir kai kurių kitų priemiesčio maršrutų bilietų žymėjimo informacija patenka į bendrosios elektroninio bilieto sistemos duomenų bazę ir tampa prieinama mūsų eismo inžinierių analizei lygiai taip, kaip dabar jau yra miesto transporte. Tai leis planuojant reisus tiksliau įvertinti populiariausius reisus ir geriau prie kelionių poreikių pritaikyti tvarkaraščius", - teigiama Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Maršrutiniu taksi į Palangą ir Kretingą – su QR kodo bilietais, nuotrauka-1
KLAIPĖDOS KELEIVINIS TRANSPORTAS maršrutiniai taksi Palanga Kretinga kartinis bilietas QR (greitojo atsako) kodas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938