„Kuršiai“ sezoną „7bet-NKL“ lygoje pradėjo pralaimėjimu

D.J. Haynesas / Nuotr.: G. Šiuparys

Pirmąją pergalę naujajame „7bet-NKL“ sezone iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (1-0). Šiaurės Lietuvos ekipa namuose po atkaklios kovos 86:82 palaužė svečius iš pajūrio – Palangos „Kuršius“ (0-1).

Pirmajame kėlinyje Povilo Šakinio auklėtiniai turėjo kelių taškų pranašumą, tačiau po pirmųjų dešimties minučių buvo lygu (21:21). Antrajame kėlinyje vienu metu „Delikatesas“ buvo įgijęs didžiausią rungtynėse 14 taškų persvarą (46:32).

Permainingoje dvikovoje Andriaus Banio vadovaujama ekipa ketvirtajame kėlinyje likus 6 minutėms dar turėjo dviženklį pranašumą (73:60), bet „Kuršiai“ nepasidavė ir likus mažiau nei 2 minutėms buvo priartėję iki 2 taškų deficito (78:80).

Rungtynių pabaigą šaltakraujiškiau sužaidę „Delikateso“ krepšininkai galiausiai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė amerikietis Donnelas Cegersas, surinkęs 18 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), Erikas Jakštys pridėjo 17 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 4/7 baud.).

„Kuršių“ gretose sunkiai sustabdomas buvo D.J. Hayneso ir Lauryno Mikalausko duetas. Amerikietis surinko 31 tašką (5/8 dvit., 6/10 trit., 3/6 baud.), aukštaūgio sąskaitoje – 22 pelnyti taškai (10/11 dvit., 2/5 baud.).

„Delikatesas“: Donnelas Cegersas 18 (7/9 dvit., 1/1 trit., 4 atk. kam.), Erikas Jakštys 17 (3/6 trit., 4 rez. per.), Ignas Daukšys 15 (8 atk. kam., 5 rez. per.), Tomas Balčiūnas 14 (4/6 dvit., 8 atk. kam.).

„Kuršiai“: D.J. Haynesas 31 (5/8 dvit., 6/10 trit., 5 rez. per.), Laurynas Mikalauskas 22 (10/11 dvit., 7 atk. kam.), Herkus Kumpys 12 (3/6 trit., 19 naud. bal.).