Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas"

Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas"

„Kurhauzo nykštukas“ į Palangą sugrįžta jau ketvirtą kartą. Per 3 metus šis profesionalių teatrų festivalis vaikams suformavo savo tikslinę auditoriją, prasiplėtė žanrų įvairovė, atsirado poreikis šeimų spektakliams ir edukacijai. Todėl 2021 metų festivalis plėsis ir apjungs ne tik profesionalaus teatro meno žanrą, bet ir muziką bei šokį. Atstačius Palangos kurhauzo medinę dalį patalpose buvo įrengta teatro salė su modernia garso ir šviesos technika. Atsivėrė naujos galimybės kuriant „Kurhauzo nykštuko“ programos turinį. Tai paskatino plėsti festivalio meno žanrų įvairovę ir profesionalaus meno sklaidą, ieškoti geriausių kelių ir išnaudoti visas turimas technines galimybes. Siekiant kokybiškų kultūros ir meno paslaugų dar labiau plėsti vaikų ir šeimų auditoriją, suteikti dar didesnę galimybę pamatyti įspūdingus pasirodymus įvairioms socialinėms grupėms. Per 3 metus projektas parodė didžiulį profesionalaus meno poreikį vaikams Palangos mieste, ypač ne sezono metu. Menų festivalis „Kurhauzo nykštukas“ siekia būti modernus, skatinantis kuo daugiau vaikų ir šeimų domėtis ne tik tradiciniu teatru, bet ir šiuolaikinio šokio, muzikos, teatro ir baleto spektakliais. Numatomi spektakliai vaizdingi, šiuolaikiški, įdomūs. Apsilankymas festivalyje skatins vaikų susidomėjimą literatūra, kultūra ir kūryba. Festivalis „Kurhauzo nykštukas" tapo laukiama kasmetinė Palangos kurorto tradicija.

Rugsėjo 16 d.

Sekretai iš būtųjų laikų

12.00 val. „Sekretai iš būtųjų laikų " Stalo teatras Kurhauzo koncertų salė

Rugsėjo 17 d.

10.00 val. „Gandro dovana“ Stalo teatras Kurhauzo teatro salė

Baltoji lopšinė
Baltoji lopšinė

12.00 val. „Baltoji lopšinė“ Šeiko šokio teatras Kurhauzo koncertų salė

Rugsėjo 18 d. šeštadienis

Budrugana

15.00 val. „Mikė Pūkuotukas ir KITI“ Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“ Kurhauzo teatro salė

Rugsėjo 19 d. sekmadienis

12.30 val. Performansas „Sniegenos“ Kurhauzo terasa

Metų laikai
Metų laikai

13.15 val. Šokio koncertas „Metų laikai“ Šokių mokykla „Coda“ Kurhauzo teatro salė

Spektakliai skirti visai šeimai, rekomenduojama vaikams nuo 4 metų Vaikams iki 14 metų nereikia turėti Galimybių paso. Jiems reikalingas tik asmens dokumentas. Vyresni nei 14 metų įleidžiami tik su Galimybių pasu. Festivalis vyks: Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga Organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio programą. Festivalio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose. Projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė, Lietuvos Kultūros taryba.

BILIETAI:https://bit.ly/3zCaOdi

Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas", nuotrauka-3 Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas", nuotrauka-4 Į Palangą ketvirtus metus iš eilės grįžta menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas", nuotrauka-5
Palanga spektakliai Spektakliai visai šeimai menų festivalis vaikams "Kurhauzo nykštukas"
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933