Klaipėdos rajono 3x3 čempionato U11 amžiaus grupės nugalėtojai Kuršiai Jr.

I vieta. Kuršiai Jr. (Palanga)

Čempionais tapę Kuršiai Jr. iškovojo specialiai jiems sukurtas AGO aprangas ir Teamsport.lt įsteigtas Nike kuprines ir Žemaitijos pienas.

Knašiaus2 užėmė II vieta ir jiems atiteko Wilson 3x3 kamuoliai bei kvietimas apsilankyti Ievos skanėstai.

II vieta. Knašiaus2 (Klaipėda)

Dešimtukai iškovojo bronzinius medalius ir už tai gavo Drevernos Uostas dovanų kuponus ir kitus rėmėjų prizus.

III vieta. Dešimtukai (Kretinga)

Naudingiausiu Maistas Sportui finalinio etapo U11 amžiaus grupės žaidėju pripažintas Kuršiai Jr. komandos žaidėjas Jonas Balsys.

Klaipėdos rajono 3x3 čempionato U11 amžiaus grupės nugalėtojai Kuršiai Jr., nuotrauka-3

Nugalėtojams prizus įteikė Europos 3x3 vicečempionas Paulius Beliavičius ir BC Gargždai klubo direktorius Justas Bražas.

Klaipėdos rajono 3x3 čempionatas 3x3 klaipėdos lyga 3x3 vasara 3x3 čempionatas Kuršiai Jr. Naudingiausias žaidėjas Jonas Balsys