Žolinės proga – pirmą karta Lietuvoje - įspūdingos sūpynės ant jūros kranto

Organizatorių nuotr. / Ant jūros kranto bus įrengtos supynės.
Organizatorių nuotr. / Ant jūros kranto bus įrengtos supynės.

Š. m. rugpjūčio 15 d. (sekmadienį) Žolinės proga Palangos poilsiautojus nustebins įspūdingo aukščio sūpynės ant jūros kranto.

Šalia Palangos tilto, paplūdimyje, šešių su puse metrų aukščio, instaliacijų menininko Vytenio Zagorskio sukurtos sūpynės kvies ne tik pasisupti, bet ir likusią vasarą palydėti pakylėta širdimi. Natūralaus medžio kūrinį papuoš didžiulė širdis iš augalų, kuri primins, jog sveikatos galima semtis ir iš Lietuvos gamtos.

Šios įspūdingos dovanos Palangai atidarymo proga ant Baltijos jūros kranto apie Žolinės tradicijas pasakos TV laidų vedėja, folkloro atlikėja, etninės kultūros puoselėtoja Loreta Sungailienė. Kartu su projekto iniciatoriumi „Vaistažolių tinktūros Valentis“  bei folk džiazo grupe ji dovanos ir muzikinę programą.

„Ši šventė – vasaros ir rudens sandūra, kai didieji lauko darbai pabaigti ir yra puiki proga atsipūsti, pailsėti, ir ramiai pabendrauti su artimaisiais, bičiuliais. „Gamta brandina, aukščiausios jėgos laimina, o mes dėkodami pasidžiaukim ir pilnatvės laime pasidalinkim“, - kviesdama užsukti į Palangą, sako Loreta.

Žolinės dieną Palangoje galima bus ne tik išbandyti pirmas Lietuvoje jūros pakrantės sūpynes, bet ir sužinoti daugiau apie vaistažoles kurios, pasak sveikatos specialistų, stiprina ne tik mūsų širdį, bet ir gerina savijautą.

Žolinės sūpynes ir Loretos Sungailienės bei grupės „LAV trio + Art“ pasirodymą galima bus išvysti šių metų rugpjūčio 15 d., (sekmadienį) nuo 12 val. šalia Palangos tilto.

Palanga Žolinės Palangos tiltas instaliacijų menininkas Vytenis Zagorskis sūpynės Loreta Sungailienė grupė LAV trio + Art
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939