Nepasiskiepijusių prašoma nevykti į Jūros šventę

Nepasiskiepijusių prašoma nevykti į Jūros šventę

Didžiausiam metų įvykiui – Jūros šventei – besiruošiantį uostamiestį antradienį pasiekė nemaloni žinia: Klaipėda pateko į padidintos rizikos raudonąją COVID – 19 zoną.

Siekiant užtikrinti Jūros šventės dalyvių saugumą, prašoma į šventę nevykti nepasiskiepijusiems nuo koronaviruso infekcijos.

Specialiame Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko kreipimesi į šalies gyventojus raginama, kad tie, kurie yra nepasiskiepiję nuo COVID – 19, arba nėra įgiję pilno imuniteto, Jūros šventę stebėtų per saugų atstumą – internetu.

„Skaičiuojame nebe dienas, skaičiuojame valandas, likusias iki didžiausios visoje Lietuvoje šventės – Jūros šventės. Taip, žinome, situacija šiandien Klaipėdoje yra labai sudėtinga. Tačiau nuleisti bures ir iškelti rankas – sprendimas, kurio, matyt, nepateisintumėme daugelis.

Naudodamasis proga pirmiausia kreipiuosi į tuos, kurie nesate paskiepyti arba neturite pilno imuniteto: kviečiu jus stebėti Jūros šventę, bet – per nuotolį, stebėkite ją savo kompiuterių ekranuose. Klaipėdoje lauksime tų, kurie yra pilnai vakcinuoti ir turi pilną imunitetą. Esu giliai įsitikinęs: neturime atimti šventės iš tų, kurie saugojosi, kurie laukė, kurie rūpinasi, šventė pirmiausia yra jiems. Tuo pačiu negalime atimti vilties ir galimybės iš smulkaus ir vidutinio verslo atstovų, kurie šios šventės laukė kaip šviežio oro gurkšnio. Tikiu: galime suorganizuoti šventę, galime užtikrinti reikiamą saugumą, bet tai – kiekvieno iš mūsų atsakomybės reikalas. Todėl sakau – UŽ šventę, kurioje atsakomybę už jos saugumą prisiimkime kiekvienas. Tokių žmonių laukiame Klaipėdoje. Tokiems žmonėms šventė Klaipėdoje, tikiuosi, įvyks ir pavyks“, – sako Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas.

COVID-19 Jūros šventė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas skiepai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922