„Aurum 1006 km lenktynių“ programoje debiutavo automobilių trialas

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos
Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos

22-ą kartą paeiliui Palangoje vykstančių maratoninių „Aurum 1006 km lenktynių“ programa kasmet plečiasi. 

Dar neseniai nedaug kas galėjo įsivaizduoti, jog populiarias žiedines lenktynes galėtų paįvairinti automobilių trialo varžybos, reikalaujančios ir specialios trasos, ir ją galinčių įveikti ne žiedinėms lenktynėms tinkamų automobilių. 

Tačiau išeitis rasta. Po ne trumpų ieškojimų ir svarstymų „Aurum 1006 km lenktynes“ nuo pat pradžių rengiančios VšĮ „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis sutarė su klaipėdiečių „Pajūrio“ klubo prezidentu Algimantu Rimu lenktynių Palangoje dienomis surengti ir visureigio trialo, susidėsiančio iš trijų etapų, varžybas.

Jos debiutavo šiandien, liepos 16-ąją, specialiai įrengtoje trasoje šalia laikinojo lenktynių miestelio.  

Savo pasirodymą pradėję registracijos formalumais ir visureigių paradu Palangoje, trialo varžybų dalyviai pavakarę atvažiavo į specialią trasą, kurioje nemenkam žiūrovų džiaugsmui ir surengė daug kam nematytas trialo varžybas, kurios paprastai vyksta bekelėje, miškuose ir kitose žiūrovams nelengvai pasiekiamose vietose. 

„Palangoje debiutavo pirmasis etapas. Šeštadienio varžybas bekelės entuziastai pradės kitose trasose, o popietę vėl sugrįš į areną šalia lenktynių miestelio, kur surengs baigiamojo, trečiojo etapo varžybas ir iškart po jų išsidalys apdovanojimus didžiojoje scenoje“, - lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė automobilių trialo varžybų vadovas Rimantas Černius.

Dar neprasidėjusios debiutinės „Aurum 1006 km lenktynių“ programoje esančios trialo varžybos nustebino žiūrovus dalyvių gausa. 

Į trasos prieigas atriedėjo bemaž 60 gerai žinomo klubo „Pajūris“ narių - bekelės entuziastų, ištroškusių purvo vonių, staigių pakilimų ir kritimų, judančių „rąstų“ ir kitokių kliūčių, kurių rado specialiai įrengtoje trasoje.

Automobilių parkas – irgi vertas dėmesio. 

Tadas ir Simona Binkevičiai prie starto linijos atvairavo galingąjį „Toyota Land Cruiser 125“, Vidmantas Brazaitis ir Jonas Stakvilevičius – „Nissan Terrano“, Rolandas ir Renata Čižikai – „Jeep Grand Cherokee“. Tomas Augustinas ir Dangis Latvėnas – „Land Rover Discovery“, o Arūnas ir Edgaras Simanavičiai pripažintiems bekelės vilkams ryžosi mesti iššūkį su specialiai parengtu „Volkswagen Golf“ automobiliu. 

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos
Aurum 1006 km lenktynės Palanga automobilių trialas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,931